Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AIBA
22-08-2016, 04:19 PM
Post: #21
RE: podniesienie limitu wieku przez aiba
Conlana ukarać najłatwiej. Gość został paskudnie oszukany i jeszcze poniesie konsekwencje, że śmiał podważyć decyzję sędziów. A śmiecie z olowkami pozostaną bezkarni... Boks.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2016, 06:57 PM
Post: #22
RE: AIBA
AIBA ODSUWA OD PRACY WSZYSTKICH SĘDZIÓW Z IGRZYSK W RIO
Na razie, tylko na czas śledztwa. Ciekawe, jak je przeprowadzą? Czy poproszą o to jakieś profesjonalne służby, czy będą to robić na własną rękę? Ogólnie to fajnie, że coś w ogóle próbują robić ale bez pomocy z zewnątrz wyglądać to będzie tylko, jak działanie pod publiczkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-11-2016, 01:13 PM
Post: #23
RE: AIBA
Cytat:KORUPCJA W AIBA? AUDYTOR RADZI ZATRUDNIENIE PRAWNIKA

Czarne chmury zbierają się nad Międzynarodowym Stowarzyszeniem Boksu (AIBA). Jeden z największych dzienników Ameryki pisze o potencjalnej, liczonej w milionach dolarów łapówce, które mogła przyjąć federacja sprawująca pieczę nad boksem olimpijskim.

New York Times dotarł do raportu sporządzonego przez przedsiębiorstwo PricewaterhouseCoopers, któremu zlecono audyt w strukturach AIBA. W toku dochodzenia wykryto tak duże nieprawidłowości, że federacji doradzono zatrudnienie prawnika

Audytorzy skupili uwagę na pożyczce w wysokości 10 milionów dolarów, jaką w 2010 roku AIBA wzięła od Benkons, prywatnej firmy z Azerbejdżanu, w związku z powstaniem ligi World Series of Boxing. Długu nigdy nie spłacono, a śledczym nie udało się ustalić, co się stało z niemal połową środków - 4,5 mln dolarów. Federacja nie potrafiła wyjaśnić, na co zostały przeznaczone te pieniądze. całość tutaj
A jednak próbują się oczyścić od środka. Choć jak znam życie winni o ile się ich znajdzie to i tak nie poniosą konsekwencji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2017, 06:43 PM
Post: #24
RE: AIBA
Chciałem sobie spędzić wieczór, oglądając MŚ w Hamburgu. Odpaliłem pierwszą walkę, Kostarykańczyk Castillo walczył z Ukraińcem, którego nazwiska niestety nie pamiętam. No i lał ten Ukrainiec tego Kostarykańczyka, ale do góry powędrowała ręka Castillo. Dramat, ostatnia walka obejrzana przeze mnie na tych MŚ Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-08-2017, 10:34 PM
Post: #25
RE: AIBA
Na oficjalnych imprezach okropne drukowanie ostatnio,
Rio już nie wspomnę.Układy , układy, układy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2017, 03:37 AM
Post: #26
RE: AIBA
Przeglądałem sobie listę zawodników i drabinki turniejowe MŚ w Hamburgu i widzę że straszna bieda jest, że nie ma co śledzić tych zawodów. To chyba zresztą typowe dla mistrzostw poolimpijskich gdzie większość medalistów przeszła na zawodowstwo. W prawdzie wystąpi tam paru mistrzów z Rio oraz kategoria do 91 wciąż wygląda ciekawie, gdzie zachowała się czołówka z Rio (Tiszczenko, Savon, Levit) to jednak na całą resztę dywizji szkoda jest mi czasu a już najgorzej to wszystko wygląda w superciężkiej skoro taki IASHAISH Hussein z Jordanii jest rozstawiony z numerem 2.
http://www.aiba.org/hamburg2017/

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2017, 09:55 AM
Post: #27
RE: AIBA
Dzisiejszych pieśćiarzy coraz mniej interesują takie turnieje
jak Mistrzostwa świata. Oni toczą ileś tam walk amatorskich
nie ma ich teraz nawet stu, występują na lokalnych turniejach
gdzie często przebywają promotorzy, i chcą gnać jak najszybciej do kasy na zawodostwie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2017, 10:28 AM
Post: #28
RE: AIBA
To chyba też tak nie jest do końca. Stosunek amatorów do zawodowców w ostatnich latach chyba ciągle pozostaje bez zmian. Są kraje, gdzie kariery amatorskie są krótkie bo łatwo się wybić i wzbogacić - jak UK, Meksyk, USA czy Azjaci, którzy dość wcześnie toczą masę walk.

Ale są kraje, gdzie mało kto przechodzi na ringi zawodowe: Włochy, Francja, Kuba, kraje byłego ZSRR itp.

Myślę że to właśnie urok sezonu poolimpijskiego. Szczyt formy został przygotowany na 2016 rok i teraz raczej rozpoczyna się szukanie i szlifowanie diamentów na 2020. Podobnie jest np. ze skokami narciarskimi, gdzie sezony poolimpijskie bez mistrzostw świata są "dziwne".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2017, 11:23 AM
Post: #29
RE: AIBA
Oglądałem wczoraj kilka pojedynków ćwierćfinałowych w wadze +91 kg z komentarzem Pindery i jakiegoś trenera, którego nazwiska nie zapamiętałem. Poziom walk cieniutki, a najlepsze z całej transmisji było wyjaśnienie owego trenera, dlaczego wielu czołowych bokserów z krajów postradzieckich nie przechodzi na zawodowstwo. Dlatego, że dostają np. 1 mln USD w gotówce za złoty medal olimpijski i drugie tyle w postaci różnych prezentów. I wszystko jasne.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-08-2017, 02:50 PM
Post: #30
RE: AIBA
Zauważyłem że doszło chyba do pierwszej poważnej niespodzianki w tym turnieju - w Wadze do 75 kg mistrz z Rio Arlen Lopez odpadł w 1/4 po niejednogłośnej decyzji z nierozstawionym Kazachem (Abilkhan AMANKUL). Kubanczyk wydawał się być żelaznym faworytem zwłaszcza że jego najgroźniejszy rywal z poprzedniego roku Uzbek Melikuziew przeszedł do wyższej wagi.

http://www.eyeonthering.com/users/lukaszrpb
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości