Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AIBA
03-05-2013, 02:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-08-2016 02:10 PM przez Gogolius.)
Post: #1
AIBA
Międzynarodowe Stowarzyszenie Boksu Amatorskiego (AIBA) podniosło limit wieku dla mężczyzn i kobiet startujących w turniejach bokserskich Igrzysk Olimpijskich z 34. do 40. roku życia. Była to jedna z decyzji związanych z wprowadzeniem do życia w marcu br. regulaminu formuły AIBA Open Boxing (AOB). WIE KTOS CZY TO CHODZI TYLKO O TO ZEBY ZAWODNICY PRO MOGLI BOKSOWAC NA OLIMPIADZIE CZY TO DLA WSZYSTKICH DO 40 STK
I ???
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-05-2013, 01:29 PM
Post: #2
RE: podniesienie limitu wieku przez aiba
juz wszystko wiem http://sport.newsweek.pl/zmiany-w-boksie...0,1,1.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2013, 10:20 PM
Post: #3
RE: podniesienie limitu wieku przez aiba
to jak panowie wraca ktos ???
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2013, 03:46 PM
Post: #4
RE: podniesienie limitu wieku przez aiba
Ciekaw jestem czy to prawda, ale słyszałem pogłoski że Wladimir ma walczyć na igrzyskach.Tak naprawdę to nikt z topu nie będzie ryzykował porażki z "amatorem", pewnie dość mała ilość zawodowców zdecyduje się na udział w Igrzyskach Olimpijskich.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2013, 04:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2013 04:20 PM przez BMH.)
Post: #5
RE: podniesienie limitu wieku przez aiba
Ja juz od dluzszego czasu przysluchiwalem sie slowom Ukrainca ktory mowil, ze jego marzeniem jest wywalczyc kolejne zloto na olimpijskie. Biorac pod uwage, ze teraz chyba na olimpiadzie nie badzie kaskow, moze byc ciekawie.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-06-2013, 06:12 PM
Post: #6
RE: podniesienie limitu wieku przez aiba
To byłoby historyczny wyczyn... nazwisko Kliczko definitywnie zapisałoby się w historii boksu. Tylko czy 40 letni Władimir miałby szanse...? może wcześniej polegnie w zawodowstwie... no i najważniejsza sprawa, aby wziąć udział w igrzyskach Władimir będzie musiał zdać wszystkie pasy mistrzowskie. Czyli panowanie Kliczków ustąpi maksymalnie w 2016 roku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-06-2013, 06:50 PM
Post: #7
Bug RE: podniesienie limitu wieku przez aiba
(05-06-2013 06:12 PM)AdamekFightPL napisał(a):  nazwisko Kliczko definitywnie zapisałoby się w historii boksu.
Już się zapisało.

(05-06-2013 06:12 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Tylko czy 40 letni Władimir miałby szanse...?
A kto ma szanse z 41-letnim Witalijem? Ilu jest takich ludzi na świecie?

(05-06-2013 06:12 PM)AdamekFightPL napisał(a):  no i najważniejsza sprawa, aby wziąć udział w igrzyskach Władimir będzie musiał zdać wszystkie pasy mistrzowskie.
To akurat żaden problem. Władimir osiągnął w boksie wszystko i nie ma potrzeby przytrzymywania pasów do wieku emerytalnego. Drugie olimpijskie złoto byłoby idealnym zwieńczeniem jego kariery.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2013, 04:45 PM
Post: #8
RE: podniesienie limitu wieku przez aiba
@Metzger
Dlatego napisałem ''definitywnie''. Władimir to jednak nie jest Witalij i nie wiadomo jak jego ciało będzie zachowywało się w wieku 40 lat zwłaszcza, że na Igrzyskach na przeciw jego będą stawali zawodnicy 15-20 lat młodsi. Co do zdania pasów to wiem, że nie jest to problemem, nawet czegoś takiego nie napisałem. Medal olimpijski to byłoby coś niesamowitego, piękne zakończenie kariery... tak jak zaczynał swoją przygodę z boksem tak samo by ją zakończył.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2013, 10:29 PM
Post: #9
RE: podniesienie limitu wieku przez aiba
Cytat:na Igrzyskach na przeciw jego będą stawali zawodnicy 15-20 lat młodsi.

Masz rację, ale ja bałbym się o ich podejście psychiczne, i o to, że walki będą mogli przegrywać już w szatni. Obawiam się, że wychodząc do takiego Włada mieliby lekki problem, bo na przeciwko stałby nie byle kto.
O fizyczną stronę Włada nie boję się, to jest taki atleta, że w wieku 50 lat będzie mogł jeszcze walczyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2013, 03:48 PM
Post: #10
RE: podniesienie limitu wieku przez aiba
MAM licencje 30 listopada otrzymalem w szkocji i wracam na amatorke w wieku 38 lat pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości