Ankieta: Jak zakończy się ta walka?
Ankieta jest zamknięta.
Diablo wygra przed czasem 30.43% 7 30.43%
Czakijew wygra przed czasem 13.04% 3 13.04%
Diablo wygra na punkty 13.04% 3 13.04%
Czakijew wygra na punkty 43.48% 10 43.48%
Razem 23 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włodarczyk vs Czakijew
12-06-2013, 04:07 PM
Post: #51
RE: Włodarczyk vs Czakijew
BMH
Czasówka na korzyść Czakijewa nie będzie wcale dużą niespodzianką, ba, dla mnie nawet faworytem tej walki jest Rosjanin. Kibicuję oczywiście Diabłowi, ale nie oszukujmy się, jest wolniejszy, na punkty nie wygra. Jedyną szansą Diablo jest jakiś super mocny cios, ale myślę, że Czakijew będzie uważny w defensywie. To chyba, że w ostatnich rundach będzie chciał za wszelką cenę znokautować Krzycha i nadzieje się na kontrę. Na to liczę i nie jest to wcale mało prawdopodobne.
Co do PPV, to pewnie nie koniec. KSW 24 także będzie w tym systemie, wyczytałem gdzieś, że Polsat planuje jeszcze 3 gale bokserskie w PPV puścić w tym roku. Także nie mamy co walczyć z PPV, trzeba to chyba zaakceptować i się do tego przyzwyczaić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-06-2013, 05:20 PM
Post: #52
RE: Włodarczyk vs Czakijew
(12-06-2013 04:07 PM)kubala1122331 napisał(a):  Co do PPV, to pewnie nie koniec. KSW 24 także będzie w tym systemie, wyczytałem gdzieś, że Polsat planuje jeszcze 3 gale bokserskie w PPV puścić w tym roku. Także nie mamy co walczyć z PPV, trzeba to chyba zaakceptować i się do tego przyzwyczaić.

Myślę, że ppv to szkodliwe zjawisko, a na rynku PL wręcz patologiczne (jeszcze jestem w stanie zrozumieć, 1-2 wypasione gale w roku z mocnym undercardem i świetną walka wieczoru, które idą w PPV, ale to co się dzieje teraz to kpina). Im więcej ludzi będzie miało złe zdanie o ppv, tym lepiej. Przez to promocja tego sportu cierpi. Dla mnie robienie PPV na eventy w stylu Povietkin vs Wawrzyk, czy Adamek vs Walker to po prostu wiocha i łakomienie się na kasę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-06-2013, 08:25 PM
Post: #53
RE: Włodarczyk vs Czakijew
Jak pozbyć się PPV??? NIE WYKUPYWAĆ tego dziadostwa!!! Jak nie będzie się sprzedawało to w końcu nie będą mieli wyjścia i z tego po prostu zrezygnują. Nie dajcie sie skusić.

Co do walki, to Włodarczyka czeka piekielnie trudne zadanie. Czakijew będzie wg mnie trudniejszym przeciwnikiem niż Palacios. Macie rację, że na punkty raczej nie wygra. Z kolei polowanie na ustrzelenie go w którejś z końcowych rund może okazać się złudne...Zakładając, że kolejne rundy będą wyrównane, sędziowie zapewne będą promować Czakijewa. Wystarczy przypomnieć sobie walkę z Greenem w Australii, pamiętacie kto tam do czasu nokautu prowadził na punkty...
Jednak w końcu to Diablo jest mistrzem świata i wierzę w to bardzo, że po raz kolejny obroni tytuł.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-06-2013, 08:52 PM
Post: #54
RE: Włodarczyk vs Czakijew
40 zł taka gala to góra 15zł powinna kosztować kpina.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-06-2013, 10:10 PM
Post: #55
RE: Włodarczyk vs Czakijew
Cytat:Jak pozbyć się PPV??? NIE WYKUPYWAĆ tego dziadostwa!!!

Nie da rady, jak już pisano w temacie MMA, KSW 24 wykupiło 80 tys. Sam przyznasz, że sporo.

Cytat:Jednak w końcu to Diablo jest mistrzem świata i wierzę w to bardzo, że po raz kolejny obroni tytuł

Nie wierzęSmile Nie będąc zalogowanym na forum, czytając komenty na bokser.org miałem wrażenie, że nie ma w Polsce Polaka, który kibicował by Diablo. Wszyscy że drewniany, że cienki, jaki z niego MŚ. A tu proszęSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-06-2013, 06:37 PM
Post: #56
RE: Włodarczyk vs Czakijew
@kubala
Ja kibicuje Diablo, ale od pierwszej walki z Palaciosem praktycznie w każdej kolejnej walce nie stawiam go w roli faworyta. Tak było w przypadku walki z Greenem i Palaciosem. Teraz także stawiam na Czakijewa...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-06-2013, 06:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-06-2013 06:53 PM przez Sander.)
Post: #57
RE: Włodarczyk vs Czakijew
Również podświadomie gdzieś mi się załącza takie myślenie, że Krzysztof nie wygra a wszystko przez tą jego aktywność w ringu a raczej jej brak.
Marco Huck bije jak opętany, Afolabi też umie iść na wojnę, Hernandez to samo nie mówiąc o Lebiediewie czy Jones'ie a nasz Diablo zawsze za podwójną gardą pojedyńcze ciosy i polowanie na KO. On nawet gdy naruszy rywala to nie rzuca się od razu tylko jeszcze wyczekuje moment odpowiedni co pokazał choćby w walce z Greenem czy drugiej z Palaciosem gdzie zamroczył Portorykańczyka po czym SKLINCZOWAŁ.... Nie kumam tego. Dlatego Włodarczyk jest łatwy do wypunktowania ale ma atut w postaci twardych pięści, niezłej techniki i kilku innych bokserskich atutów no ale powinien więcej uderzać. Przecież ze starym Fragomenim tylko zremisował a z Greenem na punkty przegrywał a nie jest to czołówka dzisiejszej Cruiserweight...

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-06-2013, 07:21 PM
Post: #58
RE: Włodarczyk vs Czakijew
Każdy pięściarz ma swój styl. Nie ma pewnośći, że jakby Diablo nie robił żółwia, tylko szedł do przodu i zadawał masę ciosów, to by nie nadział się na jakiś ostry cios, który mógłby go znokautować. Trzeba to uszanować i przyzwyczaić się do takiego stylu. Właśnie taki styl dał mu pas mistrza i kilka udanych obron. Nawet pierwsza walka z Palaciosem. Walka nudna, słaba, ale jednal wyraźnie wygrana. Krzysztof czeka na to co robi rywal, a jak taki Palacios nie robił nic, to czemu miał wygrać.
Tylko właśnie jest pytanie, jak ten jego styl i atuty które wymieniłeś sprawdzą się na tle silnego i twardego Czakijewa. Bo jak pisałeś, Green, Fragomeni, Palacios to jednak czołówka nie była, a Rusek niewątpliwie się do niej zalicza. Jeszcze Pindera twierdzi, że Czakijew jest nie do znokautowania, ale on też jeszcze z pięściarzem pokroju Krzyśka nie walczył.

@AFPL
Nie chodzi mi o uzasadnioną krytykę i stawianie rywala w roli faworyta, bo nawet dla mnie w tej walce faworytem jest jednak Czakijew. Chodzi o wpisy typu: Włodarczyk cienias żeby dostał, Kłodarczyk wreszcie zalicy glebę itp. Naprawdę w gąszczu takich komentów ciężko jest znaleźć wpis np. Jestem za Włodarczykiem, ale obawiam się, że jest słabszy boksersko od X.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-06-2013, 07:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-06-2013 07:25 PM przez Pakman.)
Post: #59
RE: Włodarczyk vs Czakijew
Diablo styl jaki ma taki ma. Styl Czakijewa powinien mu jednak pasować. Ingusz strasznie odsłania się podczas wyprowadzania ciosu i jedna kontra Krzycha może załatwić sprawę. Z drugiej strony Krzysztof również będzie pasował Czakijewowi, który będzie miał duże pole do zadawania swoich mocnych ciosów. Tak jak już pisałem, myślę, że Rosjanin, który wywodzi się z boksu amatorskiego nie wytrzyma 12 rund boksowania. O nokaut na Diablo też bym się nie martwił, bo gardę to on ma najszczelniejszą w całej kategorii. Czakijew na punkty, albo Włodar przed czasem to najbardziej prawdopodobne scenariusze.

Green i Palacios wybitnie nie pasowali Krzysztofowi, bo oni unikali walki i starali się kąsić z dystansu. Czakijew nie będzie tańczył w ringu tylko pójdzie do przodu.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-06-2013, 07:36 PM
Post: #60
RE: Włodarczyk vs Czakijew
Wszystkie scenariusze są możliwe, oprócz wygranej na punkty Diabła. Nie chodzi nawet, że walczy na terenie rywala, ale Krzysztof nie potrafi punktować rywali.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości