Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wawrzyk vs Povetkin !?
18-05-2013, 09:40 AM
Post: #131
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
Choć w sumie dla samej walki Lebiediew vs Jones warto byłoby kupić ale nie za 40 zł. Gdyby chcieli połowę tej kwoty to bym może dał się skusić. Swoją drogą myślę, że łączny zysk z PPV w cenie 20 zł byłby większy niż ten z 40 złotowego PPV.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-05-2013, 10:00 AM
Post: #132
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
Artykuł onetu sprzed 3 lat:
http://m.onet.pl/sport/boks,dkvzg

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-05-2013, 10:15 AM
Post: #133
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
Powinni wyjaśnić czy pisząc "następca Gołoty" mają na myśli Gołotę z walk z Byrdem, Ruizem, Sandersem, Bowe czy tego Gołotę z walk z Lewisem, Tysonem czy Brewsterem. Jeśli tego drugiego to trafili.
Btw. Strach pomyśleć kogo nazwą następcą Wawrzyka.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-05-2013, 10:35 AM
Post: #134
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
.To co jakos udalo sie w starciach z Mazikinym i Bachtowym-wygrac po punktach z minimalna przewaga (jesli chodzi pro Bachtowa,to moim zdaniem nie bez pomoce sadu,alr to yuz takie..) mam takie podejrzenie,ze byl takze jakis psycho kryzys..od poczatku..takie wrazenie..nerwowal silno..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-05-2013, 10:41 AM
Post: #135
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
@kantemir
Dobrze zauważyłeś. Wawrzyk wyszedł spięty do tej walki i to mocno. Psychika chyba zaczęła dawać o sobie znać. Te groźne minki - gesty Wawrzykowi nic nie dały... jeżeli Marcin wygra kolejną swoją walkę to proponuje rewanż Najman-Wawrzyk II.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-05-2013, 11:16 AM
Post: #136
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
Mnie wkurza krytykowanie Wawrzyka ze strony Wasilewskiego czy Łapina, strasznie to chamskie i nieładnie. Zresztą nie pamiętam by kiedyś ci panowie powiedzieli o Andrzeju ciepłe słowo. Nie wiem co chciał osiągnąć Wasyl tą walkę, pokazać Cycowi jego ograniczenia i by cieszył się łaskawością pana Wasilewskiego, który łaskawie wpisze go do fightcardu WBN i by nie marudził tylko nabijał sakiewkę KBP. Ja mam nadzieję, że coraz więcej bokserów pójdzie w ślady Jonaka, bo do panów Wasilewskiego i Fiodora tracę szacunek.

Gdzieś wczoraj przeczytałem, może nawet na tym forum, opinię, że my mamy 1 trenera na 30 zawodników i niestety taka jest prawda, a to nie jest zbyt dobre. Rosjanie przewyższają nas swoją bazą i marketingowością boksu o głowę. No ale oni nie mają PPV...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-05-2013, 11:33 AM
Post: #137
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
@Kubala

Każdy bokser z ambicjami odszedłby od Fiodora i Wasyla, tak jak to zrobił Jonak, tyle, że on ma bardzo pokaźną bazę kibiców na Górnym Śląsku i nie musi się martwić o brak pieniędzy. Na jego walki i tak ludzie przyjdą. KO Promotions dzięki pasowi Diablo zmonopolizowało polski rynek. Kontrakt z Polsatem powoduje, że inni zawodnicy tej grupy by móc godnie żyć nie mają wyboru i muszą walczyć pod banderą WasylCircus.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-05-2013, 11:53 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-05-2013 12:02 PM przez kantemir.)
Post: #138
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
Rosjanie przewyższają swoja takze liczebnosc,a takze baza amatorska..u nich bedzie skoro ,za jakis 5-10 lat moze,bardzo silny boks zawodowy..Co by tam my nie mowili pro dalekosc boksu amatorskiego od zawodowego, (co czesciowo prawda-kariera amatorska nie jest stuprocentowa gwarancja suksesu ,ale ..Wziac choc by Taraska
Szełestiuka
http://pl.wikipedia.org/wiki/Taras_Sze%C5%82estiuk
-mego ziomka ,troszke z nim bylem znajomy swego czasu-Sumy male miasto -teraz zyje w USA ,trenuje go Freddy Roach -ale po co? bo Taras brązowy medalista olimpijski, mistrz świata i medalista mistrzostw Europy.W innym wypadku Freddy nie stal by tracic czas na chlopa z ulice..
...w drugim wypadku to powinna byc Meksyka..

tam dosc slaby boks amatorski,ale kazdy drugi chlop jest bokserom..w tych strachnych ,koszmarnych bitwach za 150-200 baksow za boj idzie ogromna selekcja i baczymo roznych markesow, lopesow i t.p.
(18-05-2013 10:41 AM)AdamekFightPL napisał(a):  @kantemir
Dobrze zauważyłeś. Wawrzyk wyszedł spięty do tej walki i to mocno. Psychika chyba zaczęła dawać o sobie znać. Te groźne minki - gesty Wawrzykowi nic nie dały... jeżeli Marcin wygra kolejną swoją walkę to proponuje rewanż Najman-Wawrzyk II.

takze moim zdaniem sama taktyka (czy Andrzeja czy Fiodora?) zawiodla..mysl byla prosta -pracowac drugim nomerom,ostroznie,nabierac punkty i t.d..nie ryzykowac..jak w boju z Mazikinym czy bachtowym..ale powetkin ma szybki noge i to nie mazykin..mozna bylo uchodzic od bachtowa i nabierac punkty jakis..ale tutaj to zawiodlo..optymalna taktyka wybral marko huk..ale marko wybuchowy i ma niezly cios..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-05-2013, 01:19 PM
Post: #139
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
Ktoś na bokser.org napisał ciekawy komentarz. Oto on :

''Ciekawostka : Przed walką dowiedziałem się od pewnej osoby , żę KP chce się pozbyć Wawrzyka . Dlaczego ? Chłopak ma problemy z równowagą ,jest bardzo porozbijany jak na swój wiek . Bardziej wtajemniczeni wiedzą nawet ,że został ciężko znokautowany na sparingu. Walka została załatwiona dla Andrzeja w celu uzyskania dużej wypłaty, która mu pozwoli na spłatę mieszkania .''

Wszystko układało by się w jedną całość... to PPV itd.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-05-2013, 02:36 PM
Post: #140
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
Ma to sens. Andrzej zarobił pewnie trochę kasy, kto wie, czy również nie dostał jakiejś "premii" za to by ewentualnie nie wygrał.
Pozbycie się Wawrzyka z KP może mieć dla niego złe skutki. Będzie bił się na jakichś mało znaczących galach, a szkoda, bo Andrzej mistrzem nigdy nie będzie, ale na WBN lubię go nawet pooglądać. Wydaje mi się też, że przydałby się jeszcze Wawrzyk Wasylowi do zapełniania fightcardów, teraz ma nawet znane nazwisko i ludzie chcieliby zobaczyć jak poradzi sobie, ten który walczył o MŚ.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości