Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wawrzyk vs Povetkin !?
12-05-2013, 02:52 PM
Post: #91
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
Gala będzie na żywo na Ukraińskim 2+2 z astry 4A na 4.8e
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-05-2013, 12:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-05-2013 12:13 PM przez Sander.)
Post: #92
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
Do Moskwy z Andrzejem udali się Hutkowski, Włodarczyk, Kołodziej i...Szpilka Wink Niech Saszka sobie uważa bo jak mu Artur na konferencji z dyńki przylutuje to będzie KO Wink
A tak poważnie mówiąc to Andrzej przy kumplach z grupy(wszyscy z ogromnymi aspiracjami) nie może wypaść jak d**a wołowa w tej walce. Rosjanie lekceważą go całkowicie ale to jest boks...
Na punkty nie wygra bo za duża kasa już czeka w walce Powietkin vs Wlad. Tylko KO daje mu wygraną ale w to niestety nie wierzę. Skoro taki zabijaka jak Huck nie położył Powietkina(choć był blisko) to i Andrzej nie położy.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-05-2013, 03:27 PM
Post: #93
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
Ja właśnie największe szanse Wawrzyka upatruję w tym, że zostanie na maxa zlekceważony. Historia zna już wiele takich przypadków, gdzie murowany faworyt przegrywa, choć przed walką nie wiadomo jak kozaczyłSmile Oby historia zatoczyła kołoSmile
Nie porównywałbym walki Hucka, bo to jest jednak CW i niekoniecznie musi mieć silniejszy cios. Co prawda więcej atakował, ale też więcej faulował, co, wydaje mi się, było dobre dla Saszy. W walce tej pokazał też problemy kondycyjne - mam nadzieję, że jak Andrzej dotrwa do 8-9 rundy i uceluje piękny, silny, soczysty, a przede wszystkim nokautujący cios w twarz Powietkina.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-05-2013, 05:14 PM
Post: #94
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
Szanse Wawrzyk ma bardzo małe, ale będę mu z całego serca kibicował. Do walki z Hukiem nie ma porównania, bo Bośniak dysponuje mocniejszym ciosem od Andrzeja i gdyby się nie podpalił to spokojnie mógł zafundować czasówkę Saszce. Technicznie Wawrzyk naprawdę nie ustępuje Rosjaninowi. Największa przewaga Powietkina to siła fizyczna. Będzie dążył do walki w półdystansie lub czystej bijatyki, a na to Polak nie może pozwolić. Musi być zimny jak ten szampan czekający w mojej lodówce na polskiego mś. Musi konsekwentnie realizować plan taktyczny i pracować lewym prostym. Wtedy jest szansa na dobrą walkę. Życzę panu Hriunowowi i całemu sztabowi Powietkina aby po walce zacytowali klasyka:



BO PIERWSZA ZASADA TO SZACUNEK DLA PRZECIWNIKA !

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-05-2013, 06:00 PM
Post: #95
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
(15-05-2013 05:14 PM)Pakman napisał(a):  Technicznie Wawrzyk naprawdę nie ustępuje Rosjaninowi.
Według mnie Powietkin jest lepszy technicznie i to zdecydowanie. Boks Wawrzyka jest prosty jak stół do ping-ponga.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-05-2013, 07:18 PM
Post: #96
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
Ja w boksie Rosjanina nie widzę żadnych fajerwerków. Tehnicznie jest na pewno dużo slabszy od K2, Haye'a, Pulewa i raczej też Adamka. Wawrzyk jest przewidywalny, to prawda, ale to zupełnie co innego niż technika, a tą Andrzej ma naprawdę niezłą. Boks Władimira Kliczki też jest prosty, bo nie ujrzysz tam ciosów podbródkowych, ciosów na tułów też jak na lekarstwo, a technicznie to najlepszy HW na świecie.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-05-2013, 03:34 PM
Post: #97
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
Jest tu ktoś kto kupuje PPV?
Ja jeśli nie kupię to nie obejrzę walki. Kobieta mi lapka jutro zabiera na cały dzień i myślę nad wykupieniem..

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-05-2013, 03:47 PM
Post: #98
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
@Sander
Ja się waham.... zobaczę jutro, może nie wytrzymam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-05-2013, 04:03 PM
Post: #99
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
Tak samo mam Wink Czuję że jak nie wykupię to będzie mega walka a jak kupię to będzie kit ;p

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-05-2013, 04:10 PM
Post: #100
RE: Wawrzyk vs Povetkin !?
@Sander
Wiesz co do mnie co chwile dzwonią z CP i sami się proszą aby tę walkę wykupić... dzisiaj dzwonili już 2 razy. Kto wie może zadzwonią jeszcze raz wtedy ja odbiorę telefon i powiem im jak oszukują ludzi i wciskają kit, że to walka o mistrzostwo świata. Walki nie wykupię... i Tobie też radzę. Te telefony to naoczny dowód na to, że PPV się nie sprzedaje. A jeżeli już sami dzwonią do abonentów to znaczy, że sprzedasz musi być kolosalnie mała. Może jak raz nie sprzeda im się PPV tak jak powinno to odpuszczą na jakiś czas albo chociaż nie będę dawać walk tak często w tym systemie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości