Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krzysztof Włodarczyk
30-01-2012, 02:45 PM
Post: #11
RE: Krzysio Włodarczyk
teraz tez sie zgadzam..

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2012, 08:07 PM
Post: #12
RE: Krzysio Włodarczyk
(30-01-2012 07:58 AM)michasmanchester napisał(a):  
(29-01-2012 09:41 AM)Adammobp napisał(a):  
(28-01-2012 06:11 PM)michasmanchester napisał(a):  Green machine nigdy nie byl zawodnikiem CW to taki napompowany adamek w CW ..
Adamek napompowany w CW? Co ty za brednie głosisz Big Grin

lo lo lo kolezko zle napisalem mialo byc w HW nie cisnij sie tak
Ja zachowuję kamienną twarz i nic "nie cisnę" Tongue
Chciałem się upewnić, czy to tylko literówka z twojej strony, czy nowy punkt widzenia, z którym spotkałbym się pierwszy raz. A ty zaś, coś widzę na poważnie to bierzesz, bo chyba bardzo się tam denerwujesz przed klawiaturą, że piszesz jednym ciągiem niczym frazy w google Big Grin

A wracając do zawodnika, któremu jest poświęcony temat. Na RP pojawiło się info, że 21 kwietnia to możliwa data starcia Diablo vs Dixon. Walka miałaby się odbyć w USA. Jeśli to okaże się prawdą, będzie to świetna wiadomość dla kibiców boksu w Polsce, niezależnie od tego czy sympatyzujemy z Krzysiem, czy też wieszamy na nim psy.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2012, 10:18 PM
Post: #13
RE: Krzysio Włodarczyk
Super wiadomosc to by byla. Bo mimo ze jestem z Gdanska gdzie potencjalnie Diablo mialby walczyc z RJJ to naprawde nie chcialbym tego ogladac przez sympatie do Roya. Mam nadzieje jednak, ze plan walki w tym miejscu nie przepadnie bo nawet rewanz z Palaciosem chetnie bym obejrzal. No i mam nadzieje, ze Krzysio da rade z Dixonem. Szanse ma pytanie czy wykorzysta. Tarver sam sie nie polozy.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2012, 11:35 PM
Post: #14
RE: Krzysio Włodarczyk
Gdyby dogadano walkę z Tarverem byłoby super. Rywal na poziomie, niewygodny. Diablo potrzebuje wyzwań, porażka mu ujmy nie przyniesie, a zwycięstwo pójdzie w świat. W końcu Tarver to duże nazwisko.

Myślę, że sama walka może być ciekawa. Jeżeli Tarver zrobi formę z Greena, to w moim odczuciu powinien ograć Diablo. Z drugiej strony jest jednak wiekowy i kto wie, czy nie spuchnie kondycyjnie w końcówce? Walka interesująca, bo nie ma jednego pewnego scenariusza na pojedynek...

Co do samego Włodarczyka to uważam go za wysokiej klasy rzemieślnika, jego boks nie wzbudza u mnie emocji, za mało finezji. Jednak chwała mu za to, że zdobył tytuł.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2012, 01:53 AM
Post: #15
RE: Krzysio Włodarczyk
Diablo jest dobrym pięściarzem ale jest strasznie sztywny w ringu. Z kim by nie walczył to będę mu kibicował. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-01-2012, 08:22 AM
Post: #16
RE: Krzysio Włodarczyk
(30-01-2012 08:07 PM)Adammobp napisał(a):  
(30-01-2012 07:58 AM)michasmanchester napisał(a):  
(29-01-2012 09:41 AM)Adammobp napisał(a):  
(28-01-2012 06:11 PM)michasmanchester napisał(a):  Green machine nigdy nie byl zawodnikiem CW to taki napompowany adamek w CW ..
Adamek napompowany w CW? Co ty za brednie głosisz Big Grin

lo lo lo kolezko zle napisalem mialo byc w HW nie cisnij sie tak
Ja zachowuję kamienną twarz i nic "nie cisnę" Tongue
Chciałem się upewnić, czy to tylko literówka z twojej strony, czy nowy punkt widzenia, z którym spotkałbym się pierwszy raz. A ty zaś, coś widzę na poważnie to bierzesz, bo chyba bardzo się tam denerwujesz przed klawiaturą, że piszesz jednym ciągiem niczym frazy w google Big Grin

A wracając do zawodnika, któremu jest poświęcony temat. Na RP pojawiło się info, że 21 kwietnia to możliwa data starcia Diablo vs Dixon. Walka miałaby się odbyć w USA. Jeśli to okaże się prawdą, będzie to świetna wiadomość dla kibiców boksu w Polsce, niezależnie od tego czy sympatyzujemy z Krzysiem, czy też wieszamy na nim psy.

przepraszam jezeli moj polski pisany ci nie pasuje no ale jakos bede musial z tym zyc Big GrinBig Grin
wrcaja do krzyska to tez mu kibicuje co nie zmienia faktu co o nim wczesniej napisalem ... i widze to inaczej szuka duzej walki , duzej wyplaty , chce walki w usa bo tam dostanie wyplate zycia , zrobil sie medialny po zwyciestwie z greenem ... ale nie mozna sie dziwic ze woli tarvera niz palaciosa ... bo zrobil bym to samo ... kasa musi sie zgadzac to nie lata 70-80 ze kazdy walczyl dla legacy teraz kasa panowie

adammobp specjalnie dla ciebie troche punktacji w moim tekscie Big GrinBig GrinBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2012, 11:39 AM
Post: #17
RE: Krzysio Włodarczyk
Jesk Krzysio i jest mistrzem. Mamy polaka na tronie i trzeba sie z tego cieszyćSmile Co tutaj wiele mówić Krzysiu ma swoje wady i zalety. Na plus przede wszystkim obrona i cios na minus praca nóg i luz ringowy. Całą reszta gdzieś na pośrednim poziomie. Krzysiu jest zawodnikiem naprawde na poziomie i na tle obecnej CW i wielu kolesi bedzie odsyłał z kwitkiem. Problemem dla niego bedą bokserzy ala Martinez w średniej. Szybcy na nogach, dobrze boksujący na wstecznym, często bijący z kontry, balansujący tułowiem i nasz Krzysiu wyglądał bedzie jak Corrales z Mayweatherem. Palacios na to własnie postawił praca nóg i duzo poruszania sie. Cunningham dobrze boksuje na wstecznym. Oni najwiecej problemów sprawili Włodarczykowi. Co do innych przeciwników to uważam ze najwiecej dział tutaj bariera psychiczna. Krzysiek nigdy nie walczył na Timming, nigdy nie bił cios na cios. Mało tego rzadko widziałem zeby bił z kontry. To bokser dobry ale schematyczny musi ustawić sobie spokojnie rywala i szukać luki w obronie zeby zadać mu decydujący cios
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2012, 12:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-02-2012 05:44 PM przez Metzger.)
Post: #18
Bug RE: Krzysio Włodarczyk
Tak sobie myślę, że kolejnym rywalem Diabła może być Cunningham lub Hernandez. Któryś z nich zostanie bez pasa, i będzie chciał czymś to sobie wynagrodzić. Czy poradziłby sobie ze Stevem? Od poprzednich walk minęło kilka lat. USS jest bardziej zużyty, a Diablo raczej lepszy niż był wtedy. Jak myślicie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2012, 04:07 PM
Post: #19
RE: Krzysio Włodarczyk
Ja myślę, że jak Cunn przegra to odejdzie od Sauerlanda, bo niby z kim by miał tam walczyć?? 3 walka z Włodarczykiem jest możliwa, jednak ja bym już tego nie chciał oglądać. Cunningham to już nie ten sam zawodnik.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2012, 10:27 AM
Post: #20
RE: Krzysio Włodarczyk
Cunn z calym szacunkiem ale dla Diablo juz jest za cienki. Nie mowie, ze bez szans ale dopiero co po 2 porazkach. Greena po Tarverze przelknalem ale nastepnego dobitka juz nie. Cunn to teraz dla Mastera raczej. Krzysiu z Tarverem teraz ,
bedzie sie bil. To moze byc arcyciekawe. Skoro nawet Cunn daje mu szanse. Moze dlatego, ze tam na siebie z Tarverem jechali swego czasu ale to i tak trzeba byc powaznym typujac walke. Optymizm optymizmem ale nie osmieszylby sie tak gdyby Diablo mial 10% szans. Ja daje 50% / 50%.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości