Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krzysztof Włodarczyk
28-12-2011, 10:41 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-07-2014 09:08 PM przez Maynard.)
Post: #1
Krzysztof Włodarczyk
Ciekawe co myślicie o "Polskim Calzaghe" Krzysiu Włodarczyku. Przypominam, że to jedyny Polski Mistrz Świata. Jest teraz prawie jak Henio Średnicki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2011, 11:08 AM
Post: #2
RE: Krzysio Włodarczyk
Dobrze wyszkolony technicznie, natomiast bardzo usztywniony, a przez to mało finezyjny (która to cecha tak często jest mylona z techniką).

Nie potrafię określić kondycji, ale Krzysztof wydaje mi się całkiem poprawnie przygotowany pod tym względem.

Cios ma mocny i dynamiczny, a obronę szczelną. Średnio porusza się w ringu.

I niby otrzymujemy obraz boksera o świetnej obronie, mocnym ciosie, dobrej technice, a średniego na nogach i usztywnionego. Czyli tak naprawdę b. dobrego boksera, o wielu zaletach. Sęk w tym, że dwie z tych zalet, silny cios i dobra obrona, są używane w złych proporcjach. Za mało ciosów, za dużo obrony.

Wierzę jednak, że Krzysztof jest w stanie dać kilka emocjonujących walk, wygrać z naprawdę wieloma bokserami (a ma tę przewagę nad technikami o słabych ciosach, że zawsze może odwrócić losy walki), wszystko jednak zależy od sfery mentalnej.

Ja jednak będę mu kibicował, wierząc, że w końcu pokaże pełnię swoich możliwości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2011, 11:35 AM
Post: #3
RE: Krzysio Włodarczyk
Figg,

dobra charakterystyka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2011, 12:19 PM
Post: #4
RE: Krzysio Włodarczyk
Ja chciałbym, żeby zawalczył ten rewanż z Palaciosem i pokazał kto jest lepszy. Włodarczyk jest o klasę lepszym zawodnikiem od Palaciosa, ale to co robił w pierwszej walce to była parodia... Boks polega na zadawaniu ciosów, Włodarczyk jakby zupełnie bał się ich zadawać. Ten bokser to zagadka, może nie tak jak Andrzej Gołota, ale też jest nieprzewidywalny.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2011, 12:23 PM
Post: #5
RE: Krzysio Włodarczyk
Liczyłem na walkę z Huckiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2012, 03:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-01-2012 07:03 PM przez F3NZ.)
Post: #6
RE: Krzysio Włodarczyk
http://www.youtube.com/watch?v=B5je-LCCT...r_embedded Werner twierdzi,że są już bliscy finalizacji pojedynku z Tarverem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2012, 04:52 PM
Post: #7
RE: Krzysio Włodarczyk
Ciekaw jestem walki z innymi mistrzami federacji. USS już stoczył dwie walki z Diablo, rezultat trzeciej stoi u mnie pod znakiem zapytania, bo Amerykanin ma już swoje lata, a ich ostatnia walka była już kawałek temu. Jak dla mnie i tak Cunn jest nieoficjalnym królem cruiserów, pokonał wszystkich mistrzów oprócz miszcza Lebiediewa, a na walkę z Hernandezem niecierpliwie czekam. Wracając do tematu, Diablo jest może dobrym bokserem, ale nie bardzo dobrym, ponieważ uważam, że w walce z Tarverem w górę zostałaby podniesiona ręka Antonio. Natomiast w walce z Jonesem przegrałby Diablo sądzę, Panamczyk ma dobre warunki fizyczne, a Diablo jest sztywny i wątpię by potrafił tak świetnie balansować, by się przedzierać do półdystansu. Włodarczyk, za dużo zbiera, a za mało oddaje moim zdaniem. W walce z Greenem ten lewy sierp był potężny, lecz knockout skumulował moim zdaniem wcześniejsze mocne ciosy z tejże rundy. A co do walki z Palaciosem to był blamaż, powinien mu dać rewanż dla świętego spokoju i pokazać, że Polak zasługuje na mistrzostwo, bo to pokazał w ich kwietniowej potyczce nie nazwałbym mistrzostwem. Z drugiej strony słyszałem, że Diablo by już wolał zwakować tytuł niż się mierzyć z Palaciosem. Zobaczymy, czas pokaże, Krzysiek jest też już młody Wink

Boks - nie dzieli nas a łączy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2012, 06:11 PM
Post: #8
RE: Krzysio Włodarczyk
[quote='sowka' pid='2140' dateline='1327765936']
Ciekaw jestem walki z innymi mistrzami federacji.


No coz tu duzo pisac , przegralby ze wszystkimi , patrzac na boxreca z top 10 tylko BJ Flores i Masternak , reszta by go pozamiatala .... zreszta co tu duzo dyskutowac palacios pokazl mu gdzie jego miejsce ... Green machine nigdy nie byl zawodnikiem CW to taki napompowany adamek w CW .. nie oszukujmy sie maja 33 cm w lapie (Green ) i walczac w kategorii CW czego mozna oczekiwac ... Taki Kayode by mu sila ciosy lokcie polamal jakby zadal tylko ciosow co Green ... Zdecydowanie najslabszy Champion W CW
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-01-2012, 09:41 AM
Post: #9
RE: Krzysio Włodarczyk
(28-01-2012 06:11 PM)michasmanchester napisał(a):  Green machine nigdy nie byl zawodnikiem CW to taki napompowany adamek w CW ..
Adamek napompowany w CW? Co ty za brednie głosisz Big Grin

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-01-2012, 07:58 AM
Post: #10
RE: Krzysio Włodarczyk
(29-01-2012 09:41 AM)Adammobp napisał(a):  
(28-01-2012 06:11 PM)michasmanchester napisał(a):  Green machine nigdy nie byl zawodnikiem CW to taki napompowany adamek w CW ..
Adamek napompowany w CW? Co ty za brednie głosisz Big Grin

lo lo lo kolezko zle napisalem mialo byc w HW nie cisnij sie tak
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości