Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimnoch vs McCall
28-03-2013, 02:34 PM
Post: #11
RE: Zimnoch vs McCall
Zbity? Nie wyszedł do rundy? Nic z tych rzeczy. Po prostu po 3. rundzie mu odbiło. Z tym płaczem - on taki płaczący zwykle do ringu wychodził!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-03-2013, 02:47 PM
Post: #12
RE: Zimnoch vs McCall
McCall, to mial konkretnie zryta glowe... dragi.. sterydy, takie rzeczy moga zrobic niezly balagan na strychu. Z LL najnormalniej strzelila mu glowa, walka nie ukladala sie po jego msyli, i cos peklo.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-03-2013, 07:44 PM
Post: #13
RE: Zimnoch vs McCall
Dobry rywal, rozpoznawalne nazwisko, do tego stanowiące test. Z ciekawością obejrzę tę walkę. W nokaut na McCallu nie wierzę, ten facet ma granit zamiast szczęki.

@Hugo
McCall kiedyś był groźnym puncherem, ale z wiekiem stracił dynamikę, przez co jego ciosy nie ważą tyle ile kiedyś ważyły (dawniej bił naprawdę bardzo mocno).

@Matys
Z McCallem Jr będzie walczył Rekowski.

Szykuje się naprawdę niezła gala.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-03-2013, 09:30 PM
Post: #14
RE: Zimnoch vs McCall
Ojciec i syn na jednej gali Big Grin A to ciekawe.

I pomyśleć, że gdyby nie Polsat Boxing Night II i całe zamieszanie z niedoszłą do skutku walką Szpilka vs Zimnoch, to Zimnoch dziś byłby w otchłani i na żadnego McCalla Babilon kasy by nie wydał.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-03-2013, 10:17 PM
Post: #15
RE: Zimnoch vs McCall
Fajnie, że coś się u nas rusza w tej ciężkiej. Rzeczywiście ta cała bijatyka ze Szpilką pomogła Krzyśkowi. Zyskał sportowo ale i doceniają ludzie to, że w przeciwieństwie do Szpilki jest bardziej opanowany i kulturalny. Dziś ma zapewne o wiele więcej fanów niż kilka miesięcy temu. Liczę na wygraną z McCallem po ciężkim boju

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-03-2013, 11:25 PM
Post: #16
RE: Zimnoch vs McCall
(28-03-2013 02:34 PM)Matys napisał(a):  Zbity? Nie wyszedł do rundy? Nic z tych rzeczy. Po prostu po 3. rundzie mu odbiło. Z tym płaczem - on taki płaczący zwykle do ringu wychodził!

Nie do końca Byku załamał się psychiczne jak umarła jego córka ....

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-03-2013, 12:23 AM
Post: #17
RE: Zimnoch vs McCall
ja kojarze że w rewanżu z Lewisem cos tam wziął i mu zaszkodziło
ale moge mylic ew. z Akinwande a nie chce mi sie sprawdzać

ale gala kroi sie przyzwoicie, chyba sie przejde bo mam wyjątkowo niedaleko
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-03-2013, 01:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-03-2013 01:54 PM przez Sander.)
Post: #18
RE: Zimnoch vs McCall
Krzysiek musi być bardzo ostrożny w tej walce ale i aktywny zarazem. McCall pokazał w ostatnich walkach, że mimo wieku nie siada kondycyjnie po 5-6 rundach. Ma czym uderzyć i nie pada po byle jakich ciosach(mało powiedziane). Jeśli Krzysztof nastawi się na jeden strzał to nie wygra tej walki. Liczę,że będzie inteligentnie punktował nacierającego McCalla. Jakby nie było ta walka da Polakowi więcej niż poprzednie razem wzięte.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-03-2013, 02:06 PM
Post: #19
RE: Zimnoch vs McCall
Jeśli ktoś jeszcze nie widział.

Wywiad z McCallem, mówi nawet o Salecie
http://www.youtube.com/watch?feature=pla...wLGlhyqf1M

Walka Pianeta vs McCall
http://www.dailymotion.com/video/xyk4fj_...neta_sport

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
29-03-2013, 04:23 PM
Post: #20
RE: Zimnoch vs McCall
(28-03-2013 09:30 PM)Adammobp napisał(a):  Ojciec i syn na jednej gali Big Grin A to ciekawe.
Oni ze sobą podobno regularnie sparują (bo treningi wspólne mają na pewno, Oliver nawet to potwierdził w wywiadzie, który wrzuciłeś), a gdzieś wyczytałem, że pewnego razu McCall miał na którymś z tych sparingów... znokautować syna. Nie wiem na ile to prawda, ale ciężko mi to sobie wyobrazić ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości