Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawdziwa historia Tomasza Adamka
25-03-2013, 08:58 PM
Post: #11
RE: Prawdziwa historia Tomasza Adamka
@BMH
Weź przeczytaj najpierw te książkę bo nawet nie wiesz o co Konder go oskarża. A ta sprawa z dopingiem jest śmieszna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2013, 09:09 PM
Post: #12
RE: Prawdziwa historia Tomasza Adamka
Czemu śmieszna... Adamek nie bez powodu nagle przestał się mieścić w limicie LHW, różnica w budowie między pierwszą a drugą walką z Briggsem jest duża, w tym materiale Andrzej Gmitruk potwierdza słowa Kondery w rozmowie z nim, nie ma tu i tak historii o tym jak żona dowoziła te "odżywki". Doping jest w boksie powszechny, tyle że u nas robiony jest dość chałupniczymi metodami i z tego materiału wynika, że i Adamek robił to raczej na swoją rękę. Wacha złapali, Fonfarę złapali, Zegana, itd, itp. Ja tu go specjalnie nie potępiam, bo takie są realia, wzorców moralnych polecam szukać zdecydowanie nie w boksie zawodowym.

Oczywiście inna sprawa, że bokser zawodowy w mediach to co innego, a co innego w rzeczywistości, ale to się też tyczy pewnie większości pięściarzy. Wszyscy nosimy maski Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2013, 10:03 PM
Post: #13
RE: Prawdziwa historia Tomasza Adamka
AFPL
Twoje fanatyczne bronienie Adamka normalnie odpycha od dalszej dysksuji z Tobą. Musisz przyjąć sobie kilka faktów do głowy.

Kiedyś dawno temu konwersowałem bodaj z SZAKALEM który ruszył temat wagi adamka nad którą on sam nie panuje. pół żartem pół serio odpowiedzaiłem "Czyżby spadki po cyklu ?" kto sie orientuje w szprycy wie ocb. Teraz to mówie 3/4 serio a 1/4 żartem.
Też taki gwałtwony spadek formy u Adamka ..
Zawsze byłem neutralny wobec tego człowieka a czasami nawet przechylony na jego strone. Ale wszystko co o nim złe trzyma się kupy a to raczej nie jest klątwa. Obecni błażni się w moich oczach (nie tylkoBig Grin) swoją pokazówką.. jaki w tym cel ?

Matys
Fonfara ? nie wiedziałem.. a kurcze tak mi sie podobał. po jakie walce wpadł? weż z łaski swojej podeprzyj to jakimś linkiem.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2013, 10:18 PM
Post: #14
RE: Prawdziwa historia Tomasza Adamka
Czerwiec '09 - "tested positive for steroids", walka ze Skylerem Thompsonem uznana za No Contest; to jest wiedza dość powszechna, zresztą stoi jak byk w boxrecu nawet Wink Dość często pojawiają się uszczypliwe komentarze pod adresem Fonfary w związku z np jego nagłym wzrostem walk kończonych przed czasem od tego momentu wykrycia sterydów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2013, 11:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-03-2013 12:00 AM przez BMH.)
Post: #15
RE: Prawdziwa historia Tomasza Adamka
"Weź przeczytaj najpierw te książkę bo nawet nie wiesz o co Konder go oskarża." A ta sprawa z dopingiem jest śmieszna."

W twoim stylu.. czemu mnie to nawet nie dziwi... ale oka, zmusze sie i ci odpisze mimo ze piszesz nieprawde. Jak to nie wiem? Widoczniej wiem na ten temat wiecej(naturalnie nie wszystko) niz ty, i zauwaz ze nie naskakuje na ciebie bys zanim cos napiszesz przeczytal ksiazke. Tak sie sklada, ze o kilku innych poruszonych sprawach w ksiazce czytalem. Widze, ze ty zeby bronic swojego idola jestes w stanie posunac sie daleko.
Doping.. piszesz, ze sprawa z dopingiem jest smieszna... Co mnie koksy obchodza? Czytaj ze zrozumnieniem, a bedzie wszystko ok. Pisalem przeciez w pierwszym poscie, ze doping, jest wszedzie, jak nie doczytales, to juz twoj problem. W ksiazce byly duzo powazniejsze zarzuty, niz doping, bo o starydach nie musialem slyszec od Kondera, by uwazac, ze Adamek to koksiarz.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2013, 08:36 AM
Post: #16
RE: Prawdziwa historia Tomasza Adamka
To nie jest fanatyczne bronienie Adamka tylko trzeźwe spojrzenie na fakty. Ktoś próbował za wszelką cenę zniszczyć Adamkowi karierę a Wy w to wierzycie... jesteście po prostu naiwni. Dlaczego mam niby wierzyć jakiemuś Konderze? został wywalony z teamu to się mścił. A za uszami ma coś każdy, Adamek był wtedy jeszcze młody i głupi. Zresztą mnie to nie interesuje bo skupiam się tylko na sportowej sylwetce Adamka. A to jaki jest poza ringiem wie każdy.

@Matys
W którym momencie Gmitruk potwierdza słowa Kondery? z tego co tu słyszę mówi on o tym, że o niczym nie wiedział. Poza tym tak jak pisałem wcześniej, nie ma sportowców czystych... nawet świętoszek Adamek nie jest czysty.

@BMH
Jeżeli przeczytałeś książkę to ok. Po prostu napisałeś to w ten sposób jak byś wiedział o co dokładnie Konder oskarża Adamka. Jeżeli posiadasz taką wiedzę to podziel się z nią z innymi na tym forum. Chętnie dowiem się tych kilku faktów o Adamku.

W sumie taka sytuacja mogła by się zdarzyć każdemu sportowcowi.... Włodarczyk - Historia Prawdziwa, Najman - Historia Prawdziwa (ops, to już było), Kowalczyk - Historia Prawdziwa, Bracia Kliczko - Historia Prawdziwa, Usain Bolt - Historia Prawdziwa i tak mogę wymieniać w kółko. A to, że Konder w ten sposób ''sprzedał'' swojego byłego przyjaciela jest dla mnie zwykłym świństwem. Gnida i nic więcej. A co do umorzenia sprawy, to niektórzy tutaj napisali, że pewnie Adamek go zastraszał itd itp, a nie przyszło Wam do głowy, że po prostu darował te sprawę z książką Konderowi właśnie dlatego, że to jego były przyjaciel? wszyscy na forum jeżeli chodzi o Adamka widzicie tylko te ciemne strony. Nie mówię, że tak jest, ale może tak być, dlaczego nie? Smile wszyscy na tym forum wiemy na ten temat po równo... czyli nic. Czy to prawda czy nie, nie dowiemy się.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2013, 08:56 AM
Post: #17
RE: Prawdziwa historia Tomasza Adamka
Stara historia z tą książką i materiałem, ale rzeczywiście dużo osób o tym nie słyszało. Link pojawił się przypadkiem na boxingnews, a zaraz potem temat na naszym forum Big Grin

(25-03-2013 10:53 AM)AdamekFightPL napisał(a):  Pan Konder jak widać było na materiale zgłosił sprawę do sądu.
Nie do sądu żadnego, tylko do prokuratury.

Szkoda, że nie działają te linki z nagraniami dźwiękowymi, tam ponoć Rozalski nazywał Adamka wujem Tongue

(25-03-2013 01:03 PM)Metzger napisał(a):  Możemy jedynie poznać wersję Kondera jeżeli ktoś ma dostęp do książki. Adamek tematu unika, co sugeruje, że czysty nie jest. Ale znając życie cały konflikt sprowadził się do podziału kasy.
Konder zarzucał, że Adamek nigdy się uczciwie kasę nie dzielił, a często za swoją robotę nie dostawał nic. Pisał też nawet, że te przeloty itd. to go drożej kosztowały. Jak dla mnie to brednie, bo jak by mu się od początku to nie opłacało, to by tyle nie siedział w Adamek Team.

Konder tam ciekawe rzeczy o sobie też pisał. Np. że wyciągnął dziewczynę z domu publicznego, ożenił się z nią, dał jej stabilizację, mieli dzieci, a potem ona i tak go rzuciła w cholerę.

Gdyby nie Konder, to Adamek i Gmitruk bylyby w Niemczech białymy murzynamy, albo by łowyly łososie w Norwegiy Big Grin Konder w całej książce pisze, o swoich zasługach i robocie jaką odwalał Adamka. Czasami to naprawdę przesadzone.

Ponoć Adamek swoim rozmówcom wytykał, że są Żydami. A obecnej żonie Gmitruka zarzucał, że rozbiła jego pierwsze małżeństwo Big Grin

A o pijaństwie Adamka ile tam jest... Ponoć kiedyś pół Gilowic pobił, a na drugi dzień chodził i przepraszał.

Ta książka jest niesamowicie tendencyjnie napisana i jak się to czyta, to zdaje się, że to jakaś powieść fantasy.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2013, 10:33 AM
Post: #18
Bug RE: Prawdziwa historia Tomasza Adamka
(26-03-2013 08:56 AM)Adammobp napisał(a):  Konder tam ciekawe rzeczy o sobie też pisał. Np. że wyciągnął dziewczynę z domu publicznego, ożenił się z nią, dał jej stabilizację, mieli dzieci, a potem ona i tak go rzuciła w cholerę.

Gdyby nie Konder, to Adamek i Gmitruk bylyby w Niemczech białymy murzynamy, albo by łowyly łososie w Norwegiy Big Grin Konder w całej książce pisze, o swoich zasługach i robocie jaką odwalał Adamka. Czasami to naprawdę przesadzone.

Ponoć Adamek swoim rozmówcom wytykał, że są Żydami. A obecnej żonie Gmitruka zarzucał, że rozbiła jego pierwsze małżeństwo Big Grin

A o pijaństwie Adamka ile tam jest... Ponoć kiedyś pół Gilowic pobił, a na drugi dzień chodził i przepraszał.
I za to wszystko Adamek nie wytoczył mu sprawy sądowej? Aż się nie chce wierzyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2013, 10:35 AM
Post: #19
RE: Prawdziwa historia Tomasza Adamka
Pewnie powiedział mu prosto w oczy "Bóg Cię za to osądzi -nie ja." Big Grin

Adammobp teraz sie pewnie stanie najlepszym ziomem AFPL Tongue

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2013, 10:56 AM
Post: #20
RE: Prawdziwa historia Tomasza Adamka
Jeszcze rok temu wyśmiał bym tego Kondera, a dziś niestety bliżej mi do jego wersji.Ciekawe dlaczego ze starego teamu został tylko Zigi.Przez jego ostatnie ekscesy stałem się bardziej przeciwnikiem jego osoby.Najbardziej uderza do mnie ta jego religijność.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości