Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawdziwa historia Tomasza Adamka
24-03-2013, 11:08 PM
Post: #1
Prawdziwa historia Tomasza Adamka



[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2013, 11:43 PM
Post: #2
Bug RE: Prawdziwa historia Tomasza Adamka
Wie ktoś czy sprawa dotarła do sądu?

Nie wiem jakie motywy kierowały tym Konderem, ale i bez jego rewelacji Adamek jawił mi się jako śliski i fałszywy typ.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2013, 11:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-03-2013 12:03 AM przez BMH.)
Post: #3
RE: Prawdziwa historia Tomasza Adamka
Najlepsze jest to:"kontrola antydopingowa... bla bla bla"... co za bezczelna wymowka, powinien sie za te slowa wyspowiadac.Big Grin Jakby tak lapali kazdego, kogo chcieliby lapac, to 95% mistrzow mialoby cos za uszami, a byc moze ten % bylby jeszcze wyzszy. Mam znajomych co wiedza "troche" wiecej niz ja, jak to wszystko wyglada od kuchni... uklady ukladziki, a dupe/uda/barki kazdy kluje rowno, zwlaszcza ci, co maja wyrobiona pozycje/gwarantuja duze pieniadze.
Co do tego filmiku, czy slynnej ksiazki, to bylo juz walkowane wiele razy, wiec w skrocie powtorze... takie rzeczy jak doping, czy to co robi Adamek w zyciu prywatnym-jak traktuje bliskich, nie wplynelo na moj odbior Gorala jako piesciarza. Mnie zawsze najbardziej irytowalo u niego to "katowanie" o Bogu/wierze, robienie z siebie niemalze "swietego". Zawsze mialem wrazenie, ze on robi to pod publiczke... wygladalo to czasem komicznie jak rozrabiajace babki z "mafii Rydzyka", i do dzis nie wyglada lepiej gdy czytam niektore wywiady. Moim zdaniem, trzeba miec pewien dystans do tego co dzieje sie w ringu, i poza nim... szczegolnie, ze w wielu przypadkach jest to gra... Floyd, Broner kreuja sie na tych zlych, argonackich... choc tak naprawde jest to duza przesada. Adamek, Pacquiao kreowali sie na porzadnych, wzorowych ludzi, ojcow, mezow... nagle wychodza takie kwiatki, jak zdrady, hazard, oszustwa, zwykla falszywosc-gra przed kamerami itd.
Co do samego Tomasza, to nigdy nie bylem jego fanem i nie bede, ale umialem docenic jego sportowa wartosc, potencial, charkter-zwlasza tej mlodszej wersji... oddac mu trzeba, ze jak na nasze warunki, jest zawodnikiem wybitnym, i b. duzo zrobil dla Polskiego boksu.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2013, 10:53 AM
Post: #4
RE: Prawdziwa historia Tomasza Adamka
Program 30 minut max, a trwa 19, hehe.

W sumie mógłbym się wstrzymać od komentarza po obejrzeniu tego materiału filmowego, ale co mi tam. Na pewno każdy zauważył, że materiał ten ma już swoje lata. Pan Konder jak widać było na materiale zgłosił sprawę do sądu. Dzisiaj mamy 2013 rok i jakoś Adamek nie poniósł żadnych konsekwencji chociaż - jak mówił pan Konder, miał na Tomka bardzo dużo dowodów. To chyba wyjaśnia ile te ''zarzuty'' Kondera miały w sobie prawdy. Nie chcę bronić Adamka, całkiem możliwe, że miał lub ma coś za uszami. Jednak ktoś mógłby powiedzieć, że Konder po prostu mści się na Adamku. W dodatku chciał zarobić kupę forsy na książce o Adamku, o której tak na prawdę poza fanami boksu nikt nie wie oczerniając go. Jak widać chyba nic z tego nie wyszło. Konder kreował się na ''przyjaciela'' Adamka a napisał książkę, w której to niby zdradził całą ''prawdę'' o nim. Zwykły kapuś i tyle. Nie lubię takich ludzi. I bardzo dobrze, że Adamek przysłowiowo kopnął go w dupę i wywalił z teamu. Kto wie czy Konder nie miał na celu wymuszenia na Adamku jakiejś znacznej kwoty pieniężnej ( chodzi mi o szantaż ). A Rozalski, który według p. Kondera już kilka lat temu był kopany przez Tomka do dzisiaj jest jego przyjacielem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2013, 11:50 AM
Post: #5
RE: Prawdziwa historia Tomasza Adamka
A to ci adamekBig Grin.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2013, 01:03 PM
Post: #6
Bug RE: Prawdziwa historia Tomasza Adamka
(25-03-2013 10:53 AM)AdamekFightPL napisał(a):  Pan Konder jak widać było na materiale zgłosił sprawę do sądu. Dzisiaj mamy 2013 rok i jakoś Adamek nie poniósł żadnych konsekwencji chociaż - jak mówił pan Konder, miał na Tomka bardzo dużo dowodów. To chyba wyjaśnia ile te ''zarzuty'' Kondera miały w sobie prawdy.
Ale nie wiemy o co dokładnie Konder go oskarżał. Nie wiemy też na 100% czy w ogóle złożył pozew lub zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Bo jeżeli np. chodziło o sprawy dopingowe, to coś co jest zabronione przez przepisy federacji sportowych może być absolutnie legalne w świetle prawa.

Nie znamy okoliczności ich rozstania. Możemy jedynie poznać wersję Kondera jeżeli ktoś ma dostęp do książki. Adamek tematu unika, co sugeruje, że czysty nie jest. Ale znając życie cały konflikt sprowadził się do podziału kasy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2013, 01:33 PM
Post: #7
RE: Prawdziwa historia Tomasza Adamka
@Metzger
Adamek tematu unika tak jak mówisz bo może rzeczywiście coś mieć na sumieniu lub po prostu dlatego, że jest to kompletna bzdura, której nawet nie ma ochoty komentować. Miał Adamek racje mówiąc w tym dokumencie, że tylko reklamę robią tej książce mówiąc o niej. A im więcej by o tym mówił tym ludzie bardziej interesowali by się tą książką, tym samym by ją kupowali, i nie dość, że ten cały Konder zarobiłby spory szmal na sprzedaży to jeszcze cząstka z tych ludzi zapewne uwierzyła by w to co jest w niej napisane. To chyba raczej zrozumiałe, że Adamek nie kopał sam pod sobą dołków Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2013, 05:34 PM
Post: #8
RE: Prawdziwa historia Tomasza Adamka
Gdyby to było wyssane z przysłowiowej dupy a Konder nie miałby argumentacji to przecież oczywiste jest że poległ by za oszczerstwa , a sprawa po prostu stanęła w miejscu .

Adamek najbardziej pokochany został przez sezonowców w pażdzierniku 09 i jak widać nikt nawet nie wiedział o jego "mrocznej przeszlośći" Big Grin

Dobrze że pyra to odświeżył ale zadam wam wszystim teraz pytanie ! ilu jest NAS w tym kraju ?
Mówiąc "nas" mam oczywiscie na mysli nasze bokserskie społeczeństwo bo niby ilu nas jest tutaj ?
Gdyby któryś z nas poprowadził bokserki program jak np. Cafr Futbol w którym naprzykład obradowało by 10gosciu z naszego forum (BMH,Szakal,Zioło,AFPL - to tylko przykłady) to tak naprawdę kto by ich słuchał oprócz kolegów z forum czy innych konkurencyjnych portali bokserkich ?
Tych co dogłebnie interesują sie boksem jest tutaj niewielu . Więc Konder nie miał nawet za bardzo komu uświadamiać swoich tez. Jest strasznie pewny swoich argumentów nikt o oszczerstwo nie posądził bo jeżeli to byłby blef to ładnie by dostał po dupie.

Popatrzcie jak gościu stanął na czułym punkcie Adamka w tamtym czasie ! ale kogo to obchodziło niby jak w 2009 roku nikt nie miał o tym bladego pojęcia i fanów tomka namnożyło sie 5cio krotnie jak nie więcej fanów ?
Nawet nasza elita i forumowi eksperci jak Metzger czy Jerome przyznali że ich fascynacja zaczęła się właśnie wtedy , AFPL ty być może też wtedy sie zajarałes.
z połowy narodu ktory pokochał Adamka na dłużej niż jakiś czas spotkałem tylko was.

Ciągnięcie tej sprawy moim zdaniem nawet nie miało sensu - Konder poczuł się jak śmieć i też za pewne chciał się odgryźć ale wielu przekonał tym co mówił.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2013, 06:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-03-2013 06:12 PM przez AdamekFightPL.)
Post: #9
RE: Prawdziwa historia Tomasza Adamka
Tak na prawdę nigdy nie dowiemy się prawdy... wątpię aby Konder kiedykolwiek opublikował jakieś dowody na Adamka, o których tak rzekomo wspominał w filmie. A może to był czysty blef? cała ta historyjka to słowo przeciwko słowu. Słowo Adamka przeciwko słowu Kondera, tylko komu kibice, prasa szybciej uwierzą? Adamkowi czy jakiemuś mściwemu Konderowi? Poza tym cała ta sprawa została zakończona już kilka lat temu. Nie ma sensu do niej powracać.

Btw. tak pomyślałem... może Konder to nasz szanowny fan Adamka - ManagerSilnego Big Grin
Aaaa, i jeszcze co do dopingu, bo ten temat był praktycznie przez całe 19 minut wałkowany w tym programie. Całkiem możliwe, że Adamek brał doping. Jest to właściwie prawie pewne. Tylko powiedzcie mi kto ze współczesnych sportowców nie bierze dopingu? obojętnie w jakiej dyscyplinie. Jeżeli ktoś myśli, że taka Kowalczyk, Bolt, Bjoergen, Adamek, Kliczkowie, Mayweather, Pacquiao i długo, długo by tu wymieniać nie brali dopingu to jest za przeproszeniem naiwnym ''idiotą''. Co innego, że nikt się do tego nie przyznaje, to chyba normalne. Taki Lance Armstrong też był uważany za czyściutkiego zawodnika przez całą swoją karierę Smile Pamiętacie słowa wypowiedziane przez Saletę, coś w stylu, że doping powinien być zalegalizowany? on po prostu chciał dać do zrozumienia, że tak na prawdę doping w sporcie zawodowym jest na porządku dziennym i taka jest prawda Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2013, 08:12 PM
Post: #10
RE: Prawdziwa historia Tomasza Adamka
(25-03-2013 05:34 PM)RoyJonesJr napisał(a):  Gdyby to było wyssane z przysłowiowej dupy a Konder nie miałby argumentacji to przecież oczywiste jest że poległ by za oszczerstwa , a sprawa po prostu stanęła w miejscu .

Kiedys na innym portalu argumentowalem, to podobnie... po co ktos mialby mowic takie rzeczy, jezlei bylaby to nieprawda? Przeciez gdyby to byly klamstwa, to Konder do konca zycia by sie nie wyplacil Adamkowi!! Nie wiem jak to wszystko sie odbywalo pozniej, ale przypuszczam, ze albo Adamek becelowal grube hajsy za milczenie i wycofanie sie tych slow, albo zalatwil to w inny sposob... moze go zastraszyl, moze tez mial na niego jakies haki... trudno ocenic. Najsmieszniejsze jest to, ze Adamek zamiast robic sprawe, i "wyrwac" gigantyczne pieniadze o znieslawinie, wolal sie wstrzymac, odgrazac sie, i po cichu dzialc(bo ja nie slyszalem o gigantycznym odszkodwaniu)... po czym Konder, jakis czas pozniej powiedzial opinii publicznej, ze mial problemy psychiczne po zerwanej przyajzni z Tomaszem, i nie byl swiadomy tego co robi. Rewelacyja wymowka, pewni kazdy w to wierzy.Big Grin
Blizej jest mi do pierwszej wersji Kondera, niz do tego, ze Tomasz jest tak Bogobojny, na jakiego sie kreowal dziesiatki razy przed kamerami.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości