Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dereck Chisora vs Hector Avila
20-03-2013, 02:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2013 02:39 PM przez Sander.)
Post: #1
Dereck Chisora vs Hector Avila
Del Boy powraca. 20 kwietnia podczas gali w Londynie na Wembley zmierzy się z anonimowym Hectorem Avilą. Jak kontrowersyjny Dereck zaprezentuje się po porażce z Davidem Haye'm? Szanuję go bardzo za przyjmowanie każdego wyzwania. Oby powrócił w dobrym stylu.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-03-2013, 03:50 PM
Post: #2
RE: Dereck Chisora vs Ondrej Pala
Jeżeli Dereck będzie w formie jak z Tysonem Fury czy Haye'm to powinien wygrać gładko na pkt, natomiast jeżeli będzie w formie z Heleniusa lub Kliczki to myślę, że Dereck przełamię Ondreja w końcowych rundach. Tak czy inaczej nawet na powrót to bardzo dobry rywal. Mam nadzieje, że Dereck będzie miał w tym roku lepszą passę niż w zeszłym... marzy mi się jego pojedynek z Władimirem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-03-2013, 04:13 PM
Post: #3
RE: Dereck Chisora vs Ondrej Pala
To bardzo dobre info, w dodatku wraca Haye i jest szansa że coś w HW sie ożywi.

Szkoda że nie doszło do walki z władem mimo iż mieli podpisane już wszystko aż dwukrotnie .
Takie robienie w wałka Chisory zaowocowało na jego formie z furym. Myślę że przydał by sie rewanź.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-03-2013, 04:24 PM
Post: #4
RE: Dereck Chisora vs Ondrej Pala
Chisora to taki Gołota naszych czasów. Kontrowersyjny,nieobliczalny i całkiem dobry pięściarsko. Jego powrót musi cieszyć.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-03-2013, 04:24 PM
Post: #5
RE: Dereck Chisora vs Ondrej Pala
Del Boy wyboksuje na spokoju tego Palę. Przy odrobinie szczęścia sędzia przerwie pojedynke w dwóch z ostatnich rund.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-03-2013, 08:15 PM
Post: #6
RE: Dereck Chisora vs Ondrej Pala
@Sander
Dokładnie, i też przegrywał z najlepszymi (Wit,Haye,Fury) no i zwałowali go z Heleniusem. Tylko różnica między nim a Gołotą jest taka, że on ma te przysłowiowe ''jaja'' wychodząc do ringu. Gołota z tego co wiem z tymi wyjściami miał problemy :/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-03-2013, 08:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-03-2013 09:01 PM przez Sander.)
Post: #7
RE: Dereck Chisora vs Ondrej Pala
Głośne nazwiska,skandale,porażki ítd OK - ale bardziej go szanuję niż tych pompowanych 'przyszłych mistrzów' czy tą amatorkę od Wasyla(Wawrzyk,Jonak). Ma koleś jaja i bierze każde wyzwanie.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-03-2013, 07:28 AM
Post: #8
RE: Dereck Chisora vs Ondrej Pala
Chisora przy Gołocie to taki Corey Sanders.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-03-2013, 08:51 PM
Post: #9
RE: Dereck Chisora vs Ondrej Pala
Czech walczy zachowawczo, nudno - rzuca się w oczy prostota, która nie musi być wcale na niekorzyść. Sam Szpilka kiedyś wspomniał, że to właśnie z Palą bardzo ciężko mu się sparowało. Chisora zapewne go wypunktuje lub w ostateczności znokautuje. Zresztą kto wie, jaki "Del Boy" wyjdzie. Czy spasiony jak z Furym czy optymalnie jak ważył w starciu z np. Kliczko i Heleniusem. Jeżeli powyżej 114 kg to lipa.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
21-03-2013, 08:53 PM
Post: #10
RE: Dereck Chisora vs Ondrej Pala
Waga nie ma dla mnie znaczenia. Chcę Derecka zwycięskiego i oby kolejne ciekawe walki stały się jego udziałem. Pala solidny ale bez fajerwerków.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości