Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ADMINISTRACJA FORUM
09-07-2014, 11:09 AM
Post: #81
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Za co dostałem ostrzeżenie? nawet żaden z moderatorów nie kwapił się do tego żeby napisać za co je dostałem, czekam na jakieś wyjaśnienia, tutaj lub na PW.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2014, 01:26 PM
Post: #82
RE: ADMINISTRACJA FORUM
To nie ja, bo ja nie mam uprawnień do przyznawania ostrzeżeń.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2014, 02:46 PM
Post: #83
RE: ADMINISTRACJA FORUM
RedHawk
Chyba wszystko Ci wyjaśniłem na PW??

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-07-2014, 04:28 PM
Post: #84
RE: ADMINISTRACJA FORUM
@BESTIA
Co mi wyjaśniłeś? Maynard mi wpierniczył ostrzeżenia za nic. Źle zrozumiał mój post o 25 centymetrowym członku i do czego ten post się odnosi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2014, 05:17 PM
Post: #85
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Piłeś? Nie piszSmile Już nie masz tego ostrzeżenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2014, 07:27 PM
Post: #86
RE: ADMINISTRACJA FORUM
OK, przeczytałem jeszcze raz całą dyskusję o nowym regulaminie i w związku z tym, iż generalnie panuje na forum consensus co do jego zasadności, niniejszym został on wprowadzony w życie.

Bardzo dziękuję Sanderowi za wkład pracy i wszystkim forumowiczom, którzy w konstruktywny sposób wypowiedzieli się na ten temat. Wszelkie zmiany na forum będziemy starali się wprowadzać dopiero po przedyskutowaniu ich z Wami, bo przecież forum jest dla nas wszystkich.

Co do zmian:

- dodałem postulowany fragment o poszanowaniu języka polskiego (w punkcie 1)

-sprecyzowałem określenie "treści ogólnie przyjęte jako obraźliwe" (punkt 1)

- w punkcie 3 dodałem fragment o materiałach pirackich (ostrzeżeń raczej za to nie będzie, ale takie posty mogą być czasem usuwane, żeby nie było chryi)

- sprecyzowałem wzmiankę o banach pod pierwszą "gwiazdką" (od kilku dni do kilku miesięcy). Oczywiście, jeżeli ostrzeżenie lub ban przyznane są nie do końca słusznie, możemy je zdejmować. Podobnie, gdy dany użytkownik poprawi swoje zachowanie, ostrzeżenie może zostać cofnięte.

Regulamin został podpięty w dziale "regulaminy".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2014, 10:08 PM
Post: #87
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Kolejna informacja. W związku z tym, iż obiecałem, że ważne decyzje w sprawie forum poprzedzone będą dyskusją, niniejszym przedstawiam pierwszą z takich spraw.

Od jakiegoś czasu już wiecie, że użytkownik Sander moderuje dział "Punktacja Walk", który szybko uporządkował. Przygotował również wstępny projekt nowego regulaminu. Teraz w dowód zaufania powierzyłem mu moderację Offtopu, w razie gdyby tam się zrobił bałagan. To w sumie nie jest sprawa warta wielkiej dyskusji.

Jednak, wobec mojej własnej niskiej aktywności i braku czasu najbardziej zapracowanego moderatora - Bestii, postanowiłem zaproponować Sandera na stanowisko Super Moderatora, z identycznymi uprawnieniami, jak w przypadku Bestii. Sam Sander zgodził się oddać tę kwestię pod dyskusję, co też niniejszym czynię. Dlaczego akurat on? Dlatego, że wykazuje troskę o sprawy forum, zgłosił się sam do moderacji "Punktacji Walk", ma spore chęci i nigdy niczym poważnym administracji nie podpadł. Sprawdził się w małych sprawach, więc chciałbym powierzyć mu większe.

Proszę zatem o konstruktywną dyskusję na temat 2 kwestii - czy potrzebny jest dodatkowy moderator (uważam, że tak) i czy Sander jest odpowiednim kandydatem. Mam nadzieję, że obędzie się bez zbędnych wycieczek personalnych w stronę Sandera i moją.

Oczywiście Sander też chętnie odpowie na pytania dotyczące jego pomysłów na zmiany w funkcjonowaniu forum.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2014, 10:12 PM
Post: #88
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Bardzo dobry pomysł, a najważniejszą sprawą jest fakt, że Sander praktycznie cały czas jest na forum a to jest podstawa. Biorąc pod uwagę niewielkie grono osób, które w ogóle można brać pod uwagę + wysoką aktywność to wybór oczywisty. Aż dziwne, że dopiero teraz ; )

Z mojej strony: tak potrzebny, tak jest odpowiednim kandydatem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2014, 10:29 PM
Post: #89
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Na forum nie jest potrzebny dodatkowy moderator, jest tutaj zbyt kameralne grono. Jak potrzebujecie nowego moda i ma to być Sander, to nie widzę problemu.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2014, 10:53 PM
Post: #90
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Witamy na pokładzie SanderWink.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości