Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ADMINISTRACJA FORUM
17-03-2013, 06:26 PM
Post: #1
ADMINISTRACJA FORUM
Witajcie,
Dostałem kilka wiadomości związanych z administracją. Jako redaktor portalu napisałem do reszty redakcji i podjęliśmy kilka kroków. Głównym administratorem zostanie Maynard, drugim będę ja. Zdajemy sobie sprawę, że zaniedbaliśmy administracje, pozostali tylko moderatorzy. Od następnego tygodnia zmienimy to.

Maynard jest od początku, współpracuje z naszym portalem, pozostaje bardzo aktywny na forum i myślę, że żadnych kontrowersji z nadaniem mu rangi administratora nie ma. Jeśli chodzi o mnie, w głównej mierze mamy na myśli to, aby znalazło się miejsce na dialog z redakcją, pomysły i rozwój forum. Myślę, że we dwójkę sobie poradzimy, liczę rzecz jasna na wsparcie ze strony moderatorów, którzy odwalają tu super robotę.

Jeżeli macie jakieś pytania, kierujcie je do "Zapytaj nas" czy "Pomysły" lub piszcie prywatną wiadomość do Maynarda, mnie albo moderatorów, którzy np. później skontaktują się z nami.

Pozdrawiam serdecznie!
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2013, 06:34 PM
Post: #2
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Maynard to dobry wybór tylko że on pisał do mnie żę jest strasznie zapracowany, i na razie pozostaje nieaktywny ale pisał też że z czasem powróci na forum.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2013, 06:45 PM
Post: #3
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Moderator/redaktor portalu o nicku neQ to ja Wink
Zwyczajnie ostatnio zmieniłem, ale już do niego powróciłem, aby nie siać pomyłek ze mną związanych.

Porozmawiam z Maynardem. Jeżeli nie da rady, poszukamy kogoś innego, ale chyba będzie wszystko w porządku z nim.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2013, 06:50 PM
Post: #4
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Wiedziałem że to ty, co do Maynarda to na pewno da radę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2013, 11:09 PM
Post: #5
RE: ADMINISTRACJA FORUM
(17-03-2013 06:26 PM)neQ napisał(a):  [...]
Maynard jest od początku, współpracuje z naszym portalem, pozostaje bardzo aktywny na forum i myślę, że żadnych kontrowersji z nadaniem mu rangi administratora nie ma. Jeśli chodzi o mnie, w głównej mierze mamy na myśli to, aby znalazło się miejsce na dialog z redakcją, pomysły i rozwój forum. Myślę, że we dwójkę sobie poradzimy, liczę rzecz jasna na wsparcie ze strony moderatorów, którzy odwalają tu super robotę.
[...]

No niestety neQ ale jesteś w błędzie bo Maynard wpada tu już rzadko i mówi o tym otwarcie. Nic do niego nie mam ale może On nam niewiele pomóc skoro jest zapracowany. Proponuję Szakala. Sam się zgłosił, dostał spore poparcie, jest bardziej aktywny... Pomyślcie nad tym. Ciebie też za często tu nie widzę.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-03-2013, 08:42 AM
Post: #6
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Jerome
Nie martw się jeśli Maynard nie będzie miał czasu, to redakcja wybierze innego admina.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-03-2013, 01:12 PM
Post: #7
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Na pewno będę wpadał częściej, niż poprzedni adminWink. Skoro już to ujawniono, potwierdzam wszystko.

Trzeba tylko poczekać na pewne formalności. Potem pewnie wybiorę nowego moda, który na bieżąco pomoże Bestii i mi rozwiązywać codzienne sprawy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-03-2013, 01:57 PM
Post: #8
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Oficjalnie Maynard został głównym administratorem forum. Zgodził się, w okolicach środy, czwartku zostanie mu zmieniony status.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-03-2013, 02:20 PM
Post: #9
RE: ADMINISTRACJA FORUM
Maynard
No trzech modów wystrczy Ja,Kikas i osoba którą wybierzesz.Kiedyś Szakal zgłaszał się na Admina to może dać mu moda na pocieszenieBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-03-2013, 02:51 PM
Post: #10
RE: ADMINISTRACJA FORUM
"Różowa dyskusja" .. Big Grin

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości