Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Admin? Niech będzie nasz!
15-03-2013, 03:20 PM
Post: #1
Admin? Niech będzie nasz!
Dużo się ostatnio mówi o nadchodzącym nowym Adminie. Kolejne tygodnie mijają í nikt się nie pojawia. Więc może poprośmy wspólnie pana Drozda o to by wybór zostawił nam? Są tu inteligentni ludzie i daliby radę. Skoro tam nie ma chętnego to niech nasze forum zostawíą nam. Kto wg Was byłby odpowiednią osobą? Czyje wpisy uważacie za najbardziej fachowe?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-03-2013, 03:40 PM
Post: #2
RE: Admin? Niech będzie nasz!
Ja jak bym miał możliwość wyboru to byłby to Maynard choć ostatnio mało ma czasu,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-03-2013, 03:44 PM
Post: #3
RE: Admin? Niech będzie nasz!
Dla mnie Szakal nr1. Kultura,klasa,wiedza i jako jedyny w starciu z Manfredo wyszedł z twarzą bez ubliżania załatwíł sprawę no i ogólnie fajny gość. Piszę tu od niedawna ale śledzę dyskusje ponad rok wiem trochę co kto potrafi Tongue

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-03-2013, 03:55 PM
Post: #4
RE: Admin? Niech będzie nasz!
Dla mnie są trzy opcje Szakal,Mastrangelo iMaynard
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-03-2013, 04:04 PM
Post: #5
RE: Admin? Niech będzie nasz!
Ja odpadam, zresztą koledzy Sander i Magister Mirek pewnie nie byliby zadowoleni Wink.
Nie wiem jak u Maynarda z czasem, ale jeśli Szakal się sam zgłosił to myślę, że większość by się zgodziła że to dobry kandydat, a reszta nie miałaby nic przeciwko.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-03-2013, 04:54 PM
Post: #6
RE: Admin? Niech będzie nasz!
Generalnie, to jest kilka "ale" co do mojej kandydatury.
Po pierwsze, wątpię aby Redakcja dała pełnię władzy osobie spoza jej kręgu. Po drugie, nawet jeśli się zgodzą, to musiałbym to NAPRAWDĘ DOKŁADNIE przemyśleć, bo być administratorem to jednak jest duży obowiązek i musiałbym znaleźć na to sporo czasu, którego ostatnio trochę mi brakuje. A po trzecie, to najpierw trzeba w ogóle poczekać, aż na forum pojawi się ktoś z Redakcji ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-03-2013, 04:56 PM
Post: #7
RE: Admin? Niech będzie nasz!
Szakal
Przecież admin nie musi być jeden.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-03-2013, 04:58 PM
Post: #8
RE: Admin? Niech będzie nasz!
@BESTIA
Wiem o tym doskonale. Niemniej jednak, najpierw to poczekajmy na to, jak sytuacja rozwinie się ze strony Redaktorów portalu. Bo możemy sobie teraz dyskutować przed parę stron, a okaże się, że będą oni mieli swoich kandydatów na adminów albo coś podobnego, więc na razie najlepiej chyba jest się wstrzymać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-03-2013, 05:01 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-03-2013 05:03 PM przez Sander.)
Post: #9
RE: Admin? Niech będzie nasz!
Czemu miałbym mieć coś przeciw Tobie Mastrangelo??

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-03-2013, 10:41 AM
Post: #10
RE: Admin? Niech będzie nasz!
Spokojnie, na razie porządek na forum utrzymują moderatorzy. Może o tym nie wiemy i już jest nowy admin?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości