Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kliczko vs Pianeta
11-03-2013, 06:00 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-03-2013 06:03 PM przez Sander.)
Post: #1
Kliczko vs Pianeta
Kolejnym rywalem Ukraińskiego czempiona wagi ciężkiej Władymira Kliczko będzie Włoch Francesco Pianeta. Do pojedynku dojdzie 4 Maja w Maanheim(Niemcy). Pianeta do tej pory nie walczył z liczącymi się pięściarzami poza starymi wygami jak McCall czy Botha. Kolejny łatwy cel czy ktoś kto sprawi kłopoty mistrzowi?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-03-2013, 06:24 PM
Post: #2
RE: Kliczko vs Pianeta
Kłopoty to mogą być,ale z doholowaniem Włocha choćby do 5 rundy.Niestety takich mamy pretendentów i prospektów że jedynym "ale" w jakiejkolwiek potencjalnej walce Kliczki jest to ile ktoś wytrzyma i czy urwie choć jedną rundę.Albo czy choć raz trafi Włada.
Smutne realia,wszyscy mocni w gębie,a jak przychodzi co do czego to z Kliczkami chcą walczyć emeryci lub bokserzy bez przyszłości.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-03-2013, 06:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-03-2013 07:13 PM przez Jerome.)
Post: #3
RE: Kliczko vs Pianeta
Ciekawe co z Furym. Ponoć chciał walczyć a Klitschkowie go olali...
Musze poszukać...




k*rwa... o.O!

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-03-2013, 07:28 PM
Post: #4
RE: Kliczko vs Pianeta
Dobra, dobra z Chisory też się każdy śmiał, a dał świetną walkę.

Przeanalizujmy 20 najlepszych wg. BoxRec:

1.Kubrat Pulev - Niby dobry przeciwnik na papierze, ale wątpie, żeby sprawił jakąś niespodziankę
2.Tomasz Adamek - Bez komentarza
3.David Haye - Jedynie z Witalijem, z młodszym miał szansę, ale ją zmarnował. Po efektownym znokautowaniu Chisory, wydaję się być to najlepszy rywal dla starszego z braci.
4.Alexander Povietkin - Walka, która by się sprzedała, ale nie Povietkin padłby kondycyjnie, co z resztą pokazał w pojedynku z Huckiem.
5.Tony Thompson - Przegrał co prawda 2x z Wladimirem, ale po znokautowaniu Price'a wrócił do ścisłej czołówki. Thompson, to dobry przeciwnik, ale dla Witalija.
6.Tyson Fury - Szczekacz, który jest za mało doświadczony i nie miałby większych szans na zwycięstwo.
7.Odlanier Solis - Nie zanosi się na to, żeby kiedyś był w dobrej dyspozycji.
8.Robert Helenius - Za słaby, nawet mega otyły Sherman Williams sprawił mu ogromne kłopoty.
9.Johnathon Banks - Nie, wiadomo dlaczego.
10.Steve Cunningham - Bardzo wątpliwa szczęka, pojedynek z Furym wiele nam wyjaśni.
11.Vyachelsav Glazkov - Pojedynek nie do zrealizowania, ponieważ jego promotorem jest K2.
12.Francesco Pianeta - Zobaczymy, co potrafi.
13.Denis Boytsov - Nie czarujmy, Boytsov by to przegrał przed czasem. Rywale Rosjanina pozostawiają wiele do życzenia.
14.Mariusz Wach - Bez komentarza
15.Manuel Charr - Bez komentarza
16.Alexander Dimitrenko - Bez komentarza, szkoda tu pisać o jego psychice, itp.
17.Audley Harrison - bez szans
18.Franklin Lawrence - bez szans
19.Malik Scott - Bardzo ciekawy przeciwnik, doświadczony. Scott to dobry technik, który preferuje walkę na dystans. Klasę potwierdził, pokonując ostatnio Tupou oraz kontrowersyjnie, remisując z Glazkovem.
20.David Price - Pojedynek nie do zrealizowania na chwilę obecną. Price po nokaucie, który zafundował mu Thompson powinien pomyśleć
nad słabszymi rywalami.

A więc, kto byłby najlepszy? Malik Scott, David Haye oraz Kubrat Pulev.
Kto miałby największe szanse? David Haye, gdyż posiada uderzenie, które pozwoliłoby mu wygrać przez nokaut, przestraszyć lekko Kliczków.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-03-2013, 07:29 PM
Post: #5
RE: Kliczko vs Pianeta
Fury to co dwa tygodnie chce walczyć z Kikiem.Jednak również co dwa tygodnie twierdzi że ma jeszcze czas,albo że Kliczko do niczego nie są mu potrzebni.Taki wesoły głupek ten Tyson.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-03-2013, 07:38 PM
Post: #6
RE: Kliczko vs Pianeta
Ja nie wiem co to ma być .. Mormecki , Charry , Wachy i Pianety..
Czy warto jest poświęcac uwage "Wielkim mistrzom" którzy mają realne opcje walki z Hayem i Saszą ? nawet furym jak zaczną negocjować jak ten pozbędzie sie miesiączki?
Bez jaj ! Ja jestem oburzony postawą tych ludzi.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-03-2013, 07:58 PM
Post: #7
RE: Kliczko vs Pianeta
Saszka miał swoje szanse na walkę,dwa razy "pękał",a teraz wieli chojrak...Po za tym tu jest problem telewizji,Sauerland to zbyt wielki gracz by oddał transmisję,za to Kliki są absolutnymi dominatorami,więc i oni nie oddadzą transmisji.Wiadomo,nas to powinno walić,niech puszczą na obu jednocześnie,niestety hajs,hajs,hajs.Moim zdaniem rywale Kliczki to w większej wina ich samych.Przecież tak naprawdę to Bracia zrobili czystkę absolutną,zostały same "ochłapy".No może po za Pulevem,Furym i może Jenningsem.Tylko czy oni już chcą tej walki??? Śmiem wątpić co do Jenningsa i Furego,a Pulev pewnie niebawem dostanie szansę,bo pewnie z kimś zawalczy eliminator.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-03-2013, 08:48 PM
Post: #8
RE: Kliczko vs Pianeta
Zasada jest prosta.

Jak tu zarobić , ale się nie narobić.

A w pośredniaku byli?

Oczywiście ,że nie , bo "nie ma pracy" dla ludzi z ich wykształceniem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-03-2013, 11:50 AM
Post: #9
RE: Kliczko vs Pianeta
To ja już rozumiem po co Najman robi wokół siebie tyle szumu. Skoro wszyscy szansę dostają to czemu nie miałby dostać "El Testosteron" ?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-03-2013, 03:14 PM
Post: #10
RE: Kliczko vs Pianeta
Kliczkowie sobie lecą w kulki ostatnio. Vitalij dał kiepściutką z jeszcze gorszym Charrem i nie wiadomo teraz czy wróci czy nie i wyklucza jedyną walkę, która ma sens, czyli z Haye. A Wladimir pokonał Haye i teraz sobie już robi jaja i zwykłe kpiny urządza z kibiców. Rozumiem, że niemcy nie są przykładem inteligencji i wypełnią mu halę bez względu na to z kim zawalczy ale jak tak dalej pójdzie to nikt nie będzie go oglądał.

Z Kliczkami może walczyć dwóch: Solis i Haye. Różne są opinie ale Solis w tej feralnej pierwszej rundzie spokojnie ogrywał Vitalija i nie wiadomo co by było jakby nie doznał kontuzji. A Haye wiadomo. Wladimir jest szybki i świetny technicznie a mimo to przez większość walki nie potrafił tknąć Davida. Vitalij, szczególnie w formie z Charra, miałby niesamowicie ciężko. Mógłby przegrać na punkty
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości