Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nosalowy Dwór, 30.11.2019
30-11-2019, 04:20 PM
Post: #1
Nosalowy Dwór, 30.11.2019
Gala na pewno nie zasługująca na wzmiankę, ale być może ktoś będzie oglądał, więc będzie dobre miejsce na powymienianie się wrażeniami.
Krzysztof Włodarczyk vs Taylor Mabika - cruiser
Jeśli wierzyć Andrzejowi Wasilewskiemu (a tym razem chyba trzeba) Diablo ma zaklepaną walkę o pas WBC z Ilungą Makabu. A więc pojedynek z 40-letnim reprezentantem Gabonu musi wygrać niejako z automatu. Sprawa jasna, dla sędziów też. Polecam oglądanie 10-rundowego nudziarstwa zwłaszcza tym, którzy maja problemy z zasypianiem.
Mateusz Tryc vs Shakeel Phinn - super średnia
Najciekawsze zestawienie gali. Tryc dotąd jako zawodowiec obijał leszczy i wreszcie zmierzy się z tzw. solidnym średniakiem, do jakich można zaliczyć rutynowanego czarnoskórego Kanadyjczyka. Przy uczciwym sędziowaniu Polak miałby poważny problem z wygraniem tej walki.
Fiodor Czerkaszyn vs Mathias Eklund - średnia
Czerkaszyn przed miesiącem znokautował w 1 rundzie niezłego Guido Nicholasa Pitto. Po co mu więc teraz walka z nisko notowanym Szwedem z Finlandii? Zapewne chodzi o przećwiczenie wygrywania lewą ręką, bo prawą Fiodor ma podobno kontuzjowaną.

Transmisja w TVP Sport od 20.15

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2019, 06:17 PM
Post: #2
RE: Nosalowy Dwór, 30.11.2019
Dla Diablo obejrzę, a co! Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2019, 08:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-11-2019 09:36 PM przez Hugo.)
Post: #3
RE: Nosalowy Dwór, 30.11.2019
Kamil Bednarek wyraźnie pokonał na punkty Serhija Żuka, mając go na deskach. Z tym samym rywalem kiedyś Tryc wygrał tylko dzięki życzliwości sędziów, więc może warto obserwować Bednarka.

Damian Kiwior wyraźnie pokonał Ivana Njegaca, ale ponownie wykazał się watą w pięściach.

Przemysław Zyśk wygrał szybko przed czasem z Dennisem Kriegerem, ale tego nie oglądałem.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2019, 10:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-11-2019 11:08 PM przez Hugo.)
Post: #4
RE: Nosalowy Dwór, 30.11.2019
Po dobrej walce Tryc zasłużenie pokonał jednogłośnie na punkty Phinna. W walce 2 swarmerów Tryc był lepszy technicznie. Była to jego zdecydowanie najlepsza walka na zawodowym ringu. Dla mnie pozytywne zaskoczenie, bo nie wierzyłem w niego.

Po jednostronnej demolce Czerkaszyn wygrywa z Eklundem przez TKO3. Moim zdaniem sędzia spóźnił się z przerwaniem tej walki.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2019, 12:38 AM
Post: #5
RE: Nosalowy Dwór, 30.11.2019
Znęcam się nad Włodarczykiem po każdej walce od dwóch lat, a dziś to mi się już nie chce.
Na szczęście komentatorzy na posterunku i nie pudrują sytuacji. Mistrzem świata w tej sytuacji jest Wasilewski, który takiego Krzyśka dociągnął do kolejnego title-shota. Do tego jeszcze miał problem ze zbiciem do limitu ważąc 104 kilogramy kilka tygodni przed walką.
Obejrzałem Czerkaszyna, który poprawił mi humor. Widać, że się chłopak wzoruje na Łomaczence, bardzo luźny w ringu. Ogółem super - niech walczy dalej i wygrywa z co raz lepszymi rywalami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2019, 12:46 AM
Post: #6
RE: Nosalowy Dwór, 30.11.2019
Nie oglądałem dokładnie, bo wolałem równoległą transmisję z Monte Carlo, ale z tego co widziałem, to Mabika jakby był trochę lepszy. No ale Diablo miał wygrać, to i wygrał. Nie pierwszy raz, bo to chyba już 4 wątpliwy werdykt na jego korzyść na polskich ringach.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości