Ankieta: Kto wygra walkę wieczoru?
Povietkin na punkty
Povietkin przed czasem
Fury na punkty
Fury przed czasem
Będzie remis
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hughie Fury vs Aleksander Povietkin (31.08.2019)
31-08-2019, 11:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-08-2019 11:48 PM przez Wietnam.)
Post: #51
RE: Hughie Fury vs Aleksander Povietkin (31.08.2019)
Broner z lekkiej i będący kilka lat wcześniej byłby
moim zdaniem lekkim faworytem z Łomą, w lekkiej
Broner był kapitalny.

Wyżej jednak może być Ciężej dla Łomy. 130 ibs
i walka 21 wieku z Gervontą Davisem zwanym
czołgiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2019, 12:02 AM
Post: #52
RE: Hughie Fury vs Aleksander Povietkin (31.08.2019)
Wyżej nie ma co, jak dla mnie. Nie zgodzę się z komentatorami, że Wasyl boksował, jak na siebie, pasywnie, bo nie był w formie/chciał się pobawić z Campbellem. Brytyjczyk to dla niego wielki chłop ze znacznie dłuższymi rękami, do tego mocno bijący. Łomaczenko musiał boksować znacznie bezpieczniej dla siebie niż w poprzednich walkach. Zdawał sobie sprawę, że mocniejsze pójście do ataku może sprawić, że przyjmie nokautujący cios. Jeden otrzymał i aż biedny podskoczył. Dla mnie rozegrał ten pojedynek idealnie - pewnie wygrał, redukując ryzyko do minimum.

W kategorii wyżej te chłopy będą jeszcze większe dla Wasyla. Może okazać się, że już za wielkie. Inna sprawa, że mój wewnętrzny janusz chętnie obejrzałby taką walkę Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2019, 12:25 AM
Post: #53
RE: Hughie Fury vs Aleksander Povietkin (31.08.2019)
No i kilkanaście mocnych ciosów na korpus też
przyjął Wasyl, co go zmusiło trochę do bezpieczniejszej
jazdy w tej walce, ciężko było się dobrać do takiego
chłopa przez dwie pierwsze rundy więc musiał
to wszystko w głowie Łoma poukładać, a komentatorzy
TVP sport że był dziwnie mało widowiskowy na początku..

Nawet przy takiej klasie zawodnika, Łoma miał dużo mniejszy zasięg, jest ciężko się przebić co i tak robił kapitalnie
to też mogli spokojnie rozkmińic, a słowa o zasięgu wogóle
nie usłyszałem podczas transmisji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2019, 12:33 AM
Post: #54
RE: Hughie Fury vs Aleksander Povietkin (31.08.2019)
Powietkin - H.Fury
Obydwaj potwierdzili swoje miejsca w szeregu tj. końcówka pierwszej 10. dla Powietkina i jakieś 20-25 dla Fury'ego. Rosjanin pozytywnie zaskoczył kondycją w wieku 40 lat. Mistrzem świata już nie będzie, ale ze 2 dobre walki o niezłe pieniądze są w jego zasięgu. Hughie jest bardzo jednostronny i raczej już się nie rozwinie. Defensywę ma doskonałą, ale ataku nie ma wcale. Może być w przyszłości testerem podobnym do Kevina Johnsona.
Łomczenko - Campbell
Doskonała walka zbyt wysoko wypunktowana dla Ukraińca. U mnie Campbell wygrał na pewno 4 rundy. Nie za bardzo potrafi przyjąć (zarówno na korpus, jak i w głowę) i to go ogranicza, bo poza tym jest świetny. Łomaczenko w dobrej formie, walczył mądrze i wygrał pewnie. Nie powinien iść wyżej. Albo lekka i Commey/Lopez, Haney i Ryan Garcia albo super piórkowa i Gervonta oraz Berchelt. W międzyczasie może wróci Mikey i może być wielka walka.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2019, 12:09 PM
Post: #55
RE: Hughie Fury vs Aleksander Povietkin (31.08.2019)
Fury mnie maksymalnie zawodzi. Nie widzialem jego wyraźnej porażki z Parkerem (dla mnie walka okołoremisowa na korzyść Fury'ego) ale wypadł tam poniżej oczekiwań. Z Pulewem i Povietkinem wlaściwie wypadł tak samo, a to najgorsze bo mimo młodego wieku zupełnie sie nie rozwija. Dawno nie widziałem boksera tak pasywnego w ataku. Tak jak piszecie - to przyszły joruneyman który nikogo nie skrzywdzi ale będzie niewygodnym testerem dla przyszłych mistrzów olimpijskich itd.

Co do Povietkina - poniżej pewnego poziomu nie schodzi, nie zdziwię się gdy dostanie walkę z Parkerem, Whytem czy Chisorą na undercardzie lub main evencie kolejnej gali Hearna. Może nawet zawalczy z Ruizem jeżeli ten przegra z AJ i będzie chciał się odbudować.

Co do walki wieczoru to nie zawiodłem się. Podoba mi się jak Łomaczenko ewoluuje z walki na walkę - gdy miał większego przeciwnika przed sobą z mocnym ciosem nie ruszał zbyt ostro do przodu, zachował ostrożność i mimo paru zebranych mocnych ciosów i kontr potrafił się odnaleźć.
Campbelll z kolei z jednej strony ma tę skaze w postaci łapania za nogi w 12-tej rundzie, ale zdrugiej strony zrobił wszystko byle przetrwać walkę co z Łomaczenką jest dużym wyczynem.

Nie podobał mi się komentarz tej walki, a także propaganda odnośnie walki Łomaczenko z Salido. Walki, w której Salido wyszedł za ciężki, boksował brudno, klinczował, ale którą wygrał. Ale trochę czasu minęło, Łomaczenko to wielka gwiazda a Salido zakończyl karierę więc można już zaczynać głosić, że był tam nie wiadomo jaki wałek na Ukraińcu i w ogóle skandal że on ma porażkę w rekordzie. Dla mnie niewiele tamta porazka znaczy, bo tamten i ten Łoma to dwaj zupełnie inni bokserzy, ale trochę to pachnie (nie na tę skalę oczywiście bo to oopinia tylko o dziennikarzach TVP) taką propagandą jak wokół Canelo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-09-2019, 06:51 AM
Post: #56
RE: Hughie Fury vs Aleksander Povietkin (31.08.2019)
Fury -Powietkin.Szczerze spodziewałem się jakiegoś blasku w wykonaniu Anglika ten zawalczył jak zawsze czyli nijako. Kolejna taka walka w rzędu. Coś mi się wydaje że starcie Price -Fury jest niemal prsesadzone, s potem nieceykluczam nawet starcia Tysona Fury z Procentowo o ile wygrałby starcie z Hughie.
Walka wieczoru no Łoma nadal dominuje technika ale nie ma jak już przewagi fizycznej .Czy w wyższej kategorii sobie poradzić .Było wielu którzy sobie nie poradzili Broker , Gambia.Byli tez tacy którzy sobie poradzili na przykład Pacman. Mimo wszystko chciałbym jeszcze zobaczyć Łome w wyższej kategorii z oka ciut mocniejszym
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości