Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejka do Szeremety
25-03-2019, 10:10 AM
Post: #1
Kolejka do Szeremety
Nawet nie wiecie, jakiego znakomitego i słynnego w świecie boksera mamy w Polsce.
Oto najnowsze doniesienia "niezależnego" portalu bokserskiego: http://www.ringpolska.pl/kamil-szeremeta...-szeremeta

Łącząc te aktualne wiadomości z poprzednimi to w kolejce do walki z Szeremetą czekają już: Canelo Alvarez, Gennadij Gołowkin, Callum Smith i Jermall Charlo. Ponoć wkrótce mają dołączyć Floyd i Manny, a Joshua gotów jest nawet zbić do 160 funtów i przyjechać do Łomży, żeby tylko zmierzyć się z Szeremetą. No, ale Szeremeta bez Łapina w narożniku nie wyjdzie nawet za 100 mln dolarów. Dlatego negocjuje walkę z Matteo Signanim we Włoszech, a jak nie wyjdzie, to będzie walczył z Gargulą na gali w Siemiatyczach.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2019, 02:34 PM
Post: #2
RE: Kolejka do Szeremety
Szeremeta potwierdza ofertę od Charlo oraz fakt, że się zgodził na walkę. Problemem jest data walki: 15 czerwca Głowacki walczy z Briedisem i Fiodor Łapin nie będzie mógł stanąć w narożniku Szeremety w Ameryce.
Co z tego wyjdzie to zobaczymy, ale wygląda na to, że Charlo zaboksuje z kim innym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2019, 03:54 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-03-2019 04:02 PM przez Hugo.)
Post: #3
RE: Kolejka do Szeremety
Szeremeta to może sobie wszystko potwierdzać. Ja bym chciał, żeby Charlo, Gołowkin i ci inni (lub ich promotorzy) potwierdzili że są zainteresowani walką z Szeremetą. Póki co, to mi wygląda na jedną wielką propagandową hucpę KP. Odwracanie uwagi od właśnie zrealizowanej najbardziej gównianej gali w historii polskiego boksu (przynajmniej z tych, które były transmitowane na głównych kanałach telewizji). To są zwykłe bujdy podpierane Łapinem i walką Głowackiego. Za pół miliona dolarów to Szeremeta wyszedłby do ringu nawet z ciocią Klocią i wujkiem Mietkiem w narożniku.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2019, 07:31 PM
Post: #4
RE: Kolejka do Szeremety
Ja też bym chciał wiedzieć czy te propozycje były
napewno.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2019, 09:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-03-2019 09:54 PM przez szalonyAli.)
Post: #5
RE: Kolejka do Szeremety
Nie wiem , nie znam tych doniesień , ale dziwi mnie , że Szeremeta może być w kręgu zainteresowań mistrzów świata. Jest bardzo wysoko w rankingach, ma pas EBU, jest niepokonany, wkroczył na salony efektownie wygrywając z swoimi rywalami przed czasem ( byli to wprawdzie zawodnicy o klasie tylko europejskiej, a Szeremeta pokazał moc), po za tym jest bardzo dobry technicznie, agresywny, jego boks bardzo dobrze się ogląda. Z innej bajki, ostatnie nokauty wynikają z dynamiki wyprowadzania ciosu i ogromnych podstępów w technice ich wyprowadzania. Kamil nadal pozostaje bokserem o słabym pchnięciu, waciakiem. Dlatego może być łakomym kąskiem. No zawsze taki ktoś w walce o pas może zaskoczyć (Josh Warrington) , ale na pewno do tej walki na luzie się dopchać (Michalkin) i przegrać w nie najgoszym stylu.
Bardziej w Szeremecie upatrywał bym Michalkina niż Warringhtona. Poziom w średniej jest wyższy nawet niż w Półciężkiej , przez to taki bokser ma gorzej ( zawodnicy tutaj są nie dość, że mocno bijący to jeszcze świetni technicznie) , Warringhton wszystkich zaskoczył , ale tak Selby nie był wielkim mistrzem, do Alvareza, Golovkina mu daleko, Charlo technicznie też dużo lepszy. Frampton z kolei już to nie ten sam Carl.
Reasumując moim zdaniem Szeremeta to taki bokser lepszy o co najmniej od Michalkina ale jednocześnie pół poziomu gorszy od Warringhtona ( w najlepszej wersji nawet zbliżony) jednak ta kategoria mu nie sprzyja proste.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-03-2019, 11:21 PM
Post: #6
RE: Kolejka do Szeremety
Rywale, których dotąd pokonał Szeremeta to 3 liga i trudno na tej podstawie wnioskować o jego możliwościach. Ja mu życzę jak najlepiej, ale denerwuje mnie przyjmowanie założenia, że jak ktoś dostaje ofertę z najwyższej półki, to już sam ten fakt świadczy o jego dużej klasie. Joshua jako mistrz świata wybrał sobie na rywala Molinę i nie jest to żaden dowód, że Molina to czołowy bokser HW. Podobnie, jak Szpilka walczący z Wilderem. Poza tym te wszystkie doniesienia jak na razie nie są w najmniejszym stopniu potwierdzone przez strony przeciwne. Każdy promotor może sobie oświadczyć, że jego bokser dostał ofertę od rywali z czołówki P4P, ale bez dowodów jest to tylko pusta gadanina i propaganda.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2019, 08:19 PM
Post: #7
RE: Kolejka do Szeremety
Szeremeta to naprawdę świetny technik tylko bez ciosu , w dodatku potrafi się solidnie przygotować. W wclce o pas napewno da walkę życia ale przegraną
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-04-2019, 06:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-04-2019 06:49 PM przez Wietnam.)
Post: #8
RE: Kolejka do Szeremety
Szeremeta vs Charlo 22 czerwca w MGM Las Vegas!!
Gala w PPV a na niej ma wystąpić też Szpilka w
pojedynku z Luisem Ortizem eliminator do Wildera.

Jermall Charlo : Kamil to świetny wojownik z wielkimi
umiejętnościami, wiem że to będzie najtrudniejsza
walka w mojej karierze.

Kamil Szeremeta : Jestem od niego lepszy i udowodnię
to 22 czerwca on jeszcze nie walczył z kimś takim jak
ja. Potem chcę GGG albo Canelo.

Ale noc przed nami !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2019, 06:46 AM
Post: #9
RE: Kolejka do Szeremety
Do Szpilki news był wiarygodny Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2019, 01:31 PM
Post: #10
RE: Kolejka do Szeremety
Żart musiał być , ale jak to ja bym czytał a napisał
ktoś inny to już po tym że walka z Szeremetą miałaby
się odbyć w Las Vegas w PPV to bym już nie uwierzył Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości