Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carson 09.02.2019
02-02-2019, 12:04 PM
Post: #1
Carson 09.02.2019
Za tydzień w Carson (USA, Kalifornia) odbędzie się ciekawa gala boksu z jedną walką mistrzowską i kilkoma pojedynkami rankingowymi.

Gervonta Davis vs Hugo Ruiz– super piórkowa o pas WBA Super
Ruiz to późne zastępstwo Abnera Maresa. Jest utalentowanym bokserem, ale niestety obdarzonym szklaną szczęką. W dodatku będzie walczył 2 kategorie wyżej, niż zwykle. Przewaga fizyczna Davisa będzie tak duża, że inny wynik, niż jego wygraną przed czasem można wykluczyć.
Erickson Lubin vs Ishe Smith – super półśrednia
Podejrzewam, że będzie to walka ciężka w odbiorze, bo Smith to pięściarz destrukcyjny, a jego rywal z kolei jest chaotyczny. Lubin chciałby powrócić do czołówki, z której wypadł po szybkim nokaucie z rąk Jermella Charlo, ale źle mu dobrano przeciwnika. Smith jest mistrzem klinczów i przepychanek i nie da sobie zrobić krzywdy, a na punkty zapewne wygra.
Sharif Bogere vs Javier Fortuna – lekka
Pojedynek dwóch bokserów, którzy nie spełnili dużych, pokładanych w nich przed laty nadziei. Będzie wojna, bo obydwaj lubią atakować. Fortuna ma lepszą technikę, ale Afrykanin jest silniejszy fizycznie i chyba powinien przełamać rywala.
Juan Heraldez vs Eddie Ramirez – super lekka
Heraldez to niepokonany prospekt. Ramirez też takim był, ale przegrał 2 ostanie walki z rutynowanymi przeciwnikami. Zapewne postawi w tej walce wszystko na jedną szalę i ostro zaatakuje, ale raczej braknie mu umiejętności na pokonanie Heraldeza.

Poza tym mają wystąpić m.in. tacy bokserzy, jak Mario Barrios, Genisis Libranza, Ladarius Miller i Angelo Leo.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-02-2019, 07:57 PM
Post: #2
RE: Carson 09.02.2019
Niedoceniasz Lubina. Gdyby nie ten szybki ,rpzypadkowy nokaut to dawałby Charlo ciężką walkę. Wypyka Smitha na punkty, ale spodziewam się nudnej walki.
Davis szybo przez ko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2019, 08:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-02-2019 09:11 PM przez kubala1122331.)
Post: #3
RE: Carson 09.02.2019
Jeśli komuś zależy na obejrzeniu walki Lubina ze Smithem to, z tego co wyczytałem, ma zamykać pierwszą część gali, która ma zakończyć się przed 1:00 (początek 22:00). Transmisja na facebooku i youtube, natomiast nie mam pojęcia, czy będzie geoblokada.

Chyba jednak był błąd w poście na TT. Ta nietelewizyjna część gali na yt ma zacząć się o 2, walka Smitha koło 3:00.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2019, 07:37 AM
Post: #4
RE: Carson 09.02.2019
Missmatach w walce wieczoru, dziesięć rund klinczu Fortuny z Bogere - no nie była to najlepsza gala w tym wieku. Zaskoczył jedynie Erickson Lubin, który w trzy rundy prawdopodobnie zakończył karierę Ishe Smithowi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2019, 10:06 AM
Post: #5
RE: Carson 09.02.2019
Zwycięstwem nie jestem zaskoczony bo Lubin to ktoś kto może zdobyć tytuł.Pierwsze podejście do pasa wygladao jak wyglądało ale nokaut był mocno kontrowersyjny i nie wnikał z jakieś czystej szklanki
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2019, 11:43 AM
Post: #6
RE: Carson 09.02.2019
Wydaje mi się, że Davis powtórzy przypadek Bronera.
Znowu miał problem ze zrobieniem limitu wagowego super piórkowej - albo kiepsko się prowadzi między walkami (czego nie wiem) - albo jest po prostu za duży na super piórkową.Jego wczorajszy rywal chwalił siłę ciosu - Davis bije bardzo mocno jak na super piórkowego, ale fizycznie jest de facto zawodnikiem lekkim

Tak mi się jakoś wydaje, że wkrótce przejdzie do lekkiej, tam straci na sile ciosu i zacznie mieć problemy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2019, 02:49 PM
Post: #7
RE: Carson 09.02.2019
Zatwarzająco forum zanika , kiedyś tematy nawet
takich słabych gal miały po kilka stron, teraz nawet
jedna się nie domyka. Słabo.

Offtop już upadł, jeszcze na początku 2018 były
komenty w firmach, sporćie czy muzyce.

Była liga typerów, w takim tempie daje forum
jeszcze z pół roku co najwyżej. Dramat jak
te forum spadło.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2019, 09:32 AM
Post: #8
RE: Carson 09.02.2019
Gala ani super szałowo się nie zapowiadała, ani szałowo się nie odbyła.
Lubin i Davis to byli faworyci w 110% i jedyne co zaskoczyło to fakt, że Smith został rozłożony tak szybko (do dziś pamiętam jak męczył bułę z Moliną w 2013 roku mimo, że na papierze był wyraźnie słabszy to sobie krzywdy wielkiej zrobić nie dał). Smith skończył kariere i to w sumie pozytywna informacja, zarówno dla niego jak i dla boksu.

Szacun Ali, że tak mocno stawiałeś na Lubina Wink

Eddie Ramirez zgodnie z przewidywaniami Hugo sobie nie poradził i jego ew. kariera bokserska na znaczącym poziomie się skończyła.

Jedyne co dobre to to, że w Fortunie tli się jakaś iskra, ale jak pisałem wyżej: szałowe to to nie jest. Gala jakich wiele, gdyby Davis miał rywala w ringu z którym był anonsowany pewnie byłoby lepiej Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości