Ankieta: Kto wygra walkę wieczoru?
Ankieta jest zamknięta.
Cieślak na punkty 40.00% 2 40.00%
Cieślak przed czasem 60.00% 3 60.00%
Kalenga na punkty 0% 0 0%
Kalenga przed czasem 0% 0 0%
Będzie remis 0% 0 0%
Razem 5 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cieślak - Kalenga (1.03.2019)
02-03-2019, 07:53 AM
Post: #11
RE: Cieślak - Kalenga (1.03.2019)
Moim zdaniem Cieślak zaboksował wczoraj bardzo dobrze choć mógł skończyć Kalengę szybciej. Nie podpalił się i przez trwało to prawie pełny dystans. Pod względem kondycyjnym też było ok a o to miałem obawy. Cenny test zaliczony żeby tylko teraz walczył regularnie i jeśli będzie miał rywali na odpowiednim poziomie to może zrobić ciekawą karierę. Pod warunkiem że zostanie w kategorii cruiser tylko tu ma szansę na odniesienie jakiś sukcesów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2019, 10:56 AM
Post: #12
RE: Cieślak - Kalenga (1.03.2019)
Oglądałem dwie walki. Kotoczigow pokazał naprawdę dobry boks i nie ukrywam, że chętnie będę śledził jego dalszą karierę. Obijal Gudela jak chciał, wchodziły zarówno sierpy jak i podbrodkowe. Gość jest dość duży i silny, a przy tym ma dobry balans i nogi. Zobaczymy jak będzie z lepszymi rywalami, ale fajnie na polskiej gali obejrzeć coś takiego zawodnika.

Co do walki wieczoru to ja jestem bardzo zadowolony, a niewiele brakowało żebym był oczarowany. Drastyczne zmniejszenie ilości fauli i prostej siepaniny na rzecz przemyślanych akcji, pracy nóg, korzystania z przewagi zasiegu i metodycznego rozbijania rywali.

Gdy Kalenga zatańczyl w 3 rundzie a Cieślak rozłożył ręce to pomyślałem że Michał stroi sobie żarty, ale analogiczna akcja w siódmej gdzie ruszył na zranionego rywala i chciał go dobić pokazuje że nie stracił instynktu, tylko zyskał trochę ostrożności.
Wyszło na jego: wygrał wszystkie rundy, prezentował się świetnie, stosunkowo niewiele przyjął, wygrał przed czasem. Dla mnie super.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości