Ankieta: Kto wygra walkę wieczoru?
Cieślak na punkty
Cieślak przed czasem
Kalenga na punkty
Kalenga przed czasem
Będzie remis
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cieślak - Kalenga (1.03.2019)
15-01-2019, 09:39 AM
Cieślak - Kalenga (1.03.2019)
1 marca dojdzie do walki pomiędzy Michałem Cieślakiem (17-0, 11 KO) a Yourim Kalengą (23-5, 16 KO). Walka będzie głównym wydarzeniem gali w Legionowie.

Bardzo dobry ruch ze strony obozu Polaka: Kalenga ma nazwisko, jest rozpoznawalny, a jednocześnie ma już z górki. Myślę, że skoro mniej bojowy Masternak skończył rywala w połowie pojedynku, to agresywnie nastawiony Cieślak zrobi to co najmniej w podobnym stylu. Jednocześnie liczę, że Michał nie będzie przyjmował głupich ciosów i nie złapie żadnej kontry.

Cieślak po zmarnowaniu dwóch lat wynikających z wpadki dopingowej oraz walk z przeciętniakami, raczej zadomowił się w cruiser w której ma zdecydowanie więcej sensu i teraz powinien ruszyć z kopyta jeżeli chodzi o rozwój kariery. Najwyższa pora.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-01-2019, 12:19 PM
RE: Cieślak - Kalenga (1.03.2019)
Też podoba mi się to zestawienie. Kalenga nie tylko ma z górki, ale chyba jest jakiś rozkojarzony i stąd jego wygłup sprzed roku z darciem biblii. Z Masternakiem nie był zbyt dobrze przygotowany kondycyjnie, a od tego czasu nie walczył. Obydwaj rywale są zdecydowanie ofensywni, więc będzie ostra bójka. Myślę, że wygra ją silniejszy fizycznie Cieślak i w ten sposób zyska trochę rozgłosu w kraju i na świecie.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-01-2019, 12:42 PM
RE: Cieślak - Kalenga (1.03.2019)
Cieślak powinien to wygrać ale pod warunkiem, że przygotuje się naprawdę solidnie. Jeśli zlekceważy Kalengę to może sie lekko zdziwić. Bardzo dobre zestawienie. Będę kibicował by Polak odniósł przekonujące zwycięstwo i jego kariera ruszyła z kopyta bo potencjał na wagę cruiser ma naprawdę spory.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości