Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jekatierynburg 13.10.2018
09-10-2018, 10:02 PM
Post: #1
Jekatierynburg 13.10.2018
W najbliższą sobotę w stolicy Uralu odbędzie się jedna z najciekawszych w tym roku rosyjskich gal boksu. Jak zwykle w Rosji zwraca uwagę bardzo interesujący undercard.

Zolani Tete vs Michaił Ałojan – kogucia o pas WBO
Ćwierćfinał turnieju WBSS w koguciej i dopiero 5 zawodowa walka Ałojana. Teoretycznie wszystko przemawia za pewną wygraną Tete, ale mój nos upiera się, że zwycięstwo odniesie ambitny kurdyjski Jazyd w barwach Rosji.
Andrew Tabiti vs Rusłan Fajfer – cruiser
Chyba najsłabszy ćwierćfinał turnieju WBSS w cruiser. Nieco większe osiągnięcia do tej pory ma Amerykanin, ale własny ring przemawia za jego rywalem z Rosji. Walka trudna do typowania, ale w roli nieznacznego faworyta widzę Fajfera.
Magomed Kurbanow vs Howard Cospolite – super półśrednia
Cospolite to solidny, rutynowany i niedoceniany pięściarz. Stawi Kurbanowowi twardy opór, ale wygrać raczej nie ma prawa.
Jurij Kaszyński vs Juan Ezequiel Basualdo – cruiser
Argentyńczyk nie walczył poza ojczyzną, ale z bilansu nie wygląda na kryptobuma. Kaszyńskiemu nie da rady i zapewne polegnie przed czasem.
Andriej Fiedosow vs Joey Dawejko - ciężka
Walka dwóch dobrej klasy pięściarzy HW, których limitują słabe warunki fizyczne. Własny ring i układ stylów przemawiają za Fiedosowem.
Władimir Szyszkin vs Nadjib Mohammedi – super średnia
Mohammedi ostatnio przegrał niezbyt zasłużenie z Fiodorem Czudinowem w Moskwie, prezentując dobrą formę. Szyszkin jest dość anonimowy, ale w Rosji uważany za duży talent. Myślę jednak, że nie podoła trudnej przeszkodzie w postaci Mohammediego.
Stanisław Kalicki vs Jestoni Autida – super piórkowa
Młodego utalentowanego reprezentanta Kazachstanu podejrzewam o polskie korzenie. Chyba Kalickiemu bliżej jednak do Rosji, bo na jednej z gal pokazał się w koszulce z wizerunkiem Putina (nie dziwota, skoro nasz kraj traktuje po macoszemu polską diasporę w Kazachstanie). Jego rywalem będzie solidny i doświadczony Filipińczyk. Mam nadzieję, że Staś zda ten trudny egzamin.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2018, 04:39 PM
Post: #2
RE: Jekatierynburg 13.10.2018
Interesująca gala?
Może dla Rosjan.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2018, 08:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-10-2018 08:49 PM przez Hugo.)
Post: #3
RE: Jekatierynburg 13.10.2018
Transmisja na livetv zapowiedziana na 19.00. W Jekatierynburgu będzie wtedy 22.00 i nie chce mi się wierzyć, żeby dopiero o takiej porze zaczynali galę. Jak ktoś będzie miał jakiegoś wcześniejszego streama, to będę wdzięczny za wrzucenie.

Zamiast Cospolite'a dla Kurbanowa jest jakiś Juan Rodriguez z Wenezueli. Ma bilans 15(14) - 0, ale na rozkładzie samych megabumów i debiutantów.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-10-2018, 08:50 PM
Post: #4
RE: Jekatierynburg 13.10.2018
22 to dwie główne walki wieczoru
Gala sie zacznie pewnie około 15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2018, 12:31 PM
Post: #5
RE: Jekatierynburg 13.10.2018
Szykuje się świetna gala. Dwie walki wieczoru może nie jakieś hitowe, jak na WBSS, ale na pewno jedne z najciekawszych w ćwierćfinałach, albowiem w obu kryje się pewna tajemnica, coś trudnego do przewidzenia.

Zolani Tete - Michaił Alojan -> ogólnie mam bardzo podobne przeczucia, jak @Hugo. Tete wydaje się być lepszym pięściarzem, bardziej doświadczonym, obytym na takich galach. Alojan to duża niewiadoma. Widziałem chyba wszystkie jego walki na zawodowstwie i przynajmniej jedno zwycięstwo było mocno naciągane. Ogólnie nie zauważyłem w nim niczego nadzwyczajnego. Ot, jest bardzo dobrze wyszkolony technicznie, ale fizycznie i siłowo przeciętny. Mam wrażenie, że Tete to bardzo podobny pięściarz, tylko silniejszy. Spodziewam się pełnego dystansu, wielu wyrównanych rund i minimalnego zwycięstwa na punkty Alojana. Raczej spodziewałbym się pięściarskich szachów niż ringowej wojny. Ale czekam bardzo mocno, ogólnie całe WBSS2 w koguciej zapowiada się wyśmienicie.

Rusłan Fajfer - Andrew Tabiti -> nie znam za dobrze Fajfera. Tabiti to gość z większym doświadczeniem, obyty w ringu z Tapią, Cunninghamem czy Kayode, więc i z Fajferem powinien sobie poradzić. Jest trochę drewniany, jego walki często ogląda się dość kiepsko, lecz myślę, że z dzisiejszym wyzwaniem sobie poradzi. Ale też czekam, bo Rosjanin to dla mnie wielka niewiadoma, największa w całej WBSS2.

Undercard znakomity. Szkoda, że wypadł Cospolite, ale walki Fiedosowa czy przede wszystkim Szyszkina wyglądają, na papierze, bardzo ciekawie. Rosjanie powinni sobie poradzić, ale jednak pewna weryfikacja umiejętności odbędzie się.

Do tego Kaszyński, Kalicki, Tiszczenko - bajka. Mam nadzieję, że będzie to pokazywał rosyjski Boks TV (pokazywali np. tydzień temu cztery walki z Jokohamy), to wtedy o streamy nie będzie trudno.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2018, 12:34 PM
Post: #6
RE: Jekatierynburg 13.10.2018
Stream Undercardu by sie przydał
Może cos na YouTube będzie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2018, 01:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-10-2018 01:52 PM przez kubala1122331.)
Post: #7
RE: Jekatierynburg 13.10.2018
No oni całe gale pokazują. Już zaczęli Jekaterynburg.

http://viks.tv/381-match-boec.html

Kalicki wypunktował Autidę, teraz Madijew - Ergaszew.

http://tv-eco.com/sport/match-boets

Bo tam szybko się popsuło. I lepsza jakość tutaj.[/quote]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2018, 03:12 PM
Post: #8
RE: Jekatierynburg 13.10.2018
Teraz w ringu Fiedosow i Dawejko
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2018, 03:12 PM
Post: #9
RE: Jekatierynburg 13.10.2018
A u mnie tnie. Nie ma jakiegoś lepszego streama?

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-10-2018, 03:48 PM
Post: #10
RE: Jekatierynburg 13.10.2018
Ja na tym drugim oglądam i idealnie chodzi...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości