Ankieta: Kto Waszym zdaniem powinien wygrać walkę De La Hoya - Quartey?
Oscar De La Hoya
Ike Quartey
Remis
Każdą punktacją uważam za dopuszczalną.
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oscar De La Hoya - Ike Quartey (1999-02-13)
19-12-2012, 07:14 AM
Post: #16
RE: LPW, Tydzień 3: Oscar De La Hoya - Ike Quartey
@BMH
Fakt, dzięki! Ładnie namieszałem Wink. Ja zapisuję wszystkie Swoje karty w Excelu, w specjalnym szablonie, który sam podlicza mi całkowity wynik po kolejnych rundach, z pewnego dziwnego powodu, który trudno by tu było wytłumaczyć, zapisałem tam ostatnią rundę 10:8 dla Quarteya. Jako, że poprzednim razem punktowałem tą walkę właśnie 115:112 dla Ika, to nawet nie sprawdziłem i po prostu tutaj przepisałem wynik końcowy...(Koniec nudnej historii)
... W każdym razie, sam Siebie zaskoczyłem. Walka faktycznie mogła iść w obie strony! Mimo wszystko jednak na pewno nie zgadzam się z kartami sędziów, którzy dali zwycięstwo Oscara. Jeśli Oskar wygrał, to najwyżej tym 1 punktem.
Zupełnie nie zgadzam się z zaznaczeniem 2 i 3 rundy jako wyrównanych. One były bardzo wyrównane... przez pierwsze 2.5 minuty, ale w takich mało aktywnych rundach 1 bomba na koniec robi różnicę. Ike takim tym jednym ciosem zadał Oscarowi więcej obrażeń, niż Oscar wszystkimi ciosami przez całą rundę;

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: LPW, Tydzień 3: Oscar De La Hoya - Ike Quartey - Mastrangelo - 19-12-2012 07:14 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości