Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista najciekawszych prospektów w boksie zawodowym
21-10-2012, 12:21 AM
Post: #20
RE: Lista najciekawszych prospektów w boksie zawodowym
Dodam jeszcze dwóch, moim zdaniem najciekawszych prospektów w Swoim kraju, obaj z bardzo mocnych boksersko narodów:
- Jonathan Gonzalez "Bomba" Ortiz (Super Musza) - Ostatnio jest sporo mocno promowanych prospektów z Portorytko, Dulorme, Del Valle, imiennik Oriza z junior średniej, ale żaden nigdy nie robił na mnie wrażenia. Co innego "La Bomba", przypomina mi Ivana Calderona, tylko że w odróżnieniu od Iron Boya, Ortiz potrafi uderzyć i tylko 1 przeciwnik przetrwał z nim pełny dystans. Najbardziej podoba mi się jego niesamowite zdecydowanie przy wyprowadzaniu konter i to, że kontrując nie poprzestaje na jednym ciosie, ale uderza od razu całe kombinacje. Świetnie się go ogląda.
- Hanzel Martinez
Potwór, przypomina mi JC Castillo i Chaveza Sr. Ciągły atak, po prostu nie przestaje wyprowadzać ciosów, ale przy tym widać, że jest to bokser myślący, mający w zanadrzu parę trików. Musi się jeszcze sporo nauczyć, ale widzę gwiazdę na przyszłość.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Lista najciekawszych prospektów w boksie zawodowym - Mastrangelo - 21-10-2012 12:21 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości