Ankieta: Jak Waszym zadaniem zakończy się walka Martinez-Chavez Jr?
Ankieta jest zamknięta.
Martinez przed czasem 42.11% 8 42.11%
Martinez na punkty 26.32% 5 26.32%
Chavez przed czasem 5.26% 1 5.26%
Chavez na punkty 21.05% 4 21.05%
Remis 5.26% 1 5.26%
Razem 19 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sergio Martinez vs Julio Cesar Chavez Jr
18-09-2012, 06:46 PM
Post: #47
RE: Sergio Martinez vs Julio Cesar Chavez Jr
@Jerome
''Martinez miał taką przewagę, że chciał sobie poszaleć'' - kiedy napisałem to zdanie? kiedy w ogóle coś takiego pomyślałem, czytasz w moich myślach ? absolutnie nie miałem tego na myśli więc nie wmawiaj mi takich rzeczy. Martinez po prostu chciał zaznaczyć swoją przewagę jakimś efektownym nokautem lub nokdaunem na Chavezie, jest to normalne, że chciał pokusić się o KO. W końcu przed walką przysięgał, że znokautuje Chaveza, być może dopiero w 12 rundzie sobie o tym przypomniał... poniosły go emocje podczas walki i skończyło się to dla niego dechami. Najlepsi zawodnicy świata pod wpływem emocji upadali na matę. Martinez chciał zrobić show do końca mimo, że zostało 3 minuty walki ten nie zachował się tak jak inni mistrzowie byle by przetrwać do gongu. Lekkomyślnością z pewnością nazwać tego nie można. Tak jak napisałem wcześniej Martineza poniosły emocje. Dzięki niemu mamy rundę kandydującą do runy roku w boksie... Może i Martinez był głupi dając się tak złapać, ale jakim trzeba być głupkiem żeby tego nie wykorzystać ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Sergio Martinez vs Julio Cesar Chavez Jr - AdamekFightPL - 18-09-2012 06:46 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości