Ankieta: Jak Waszym zadaniem zakończy się walka Martinez-Chavez Jr?
Ankieta jest zamknięta.
Martinez przed czasem 42.11% 8 42.11%
Martinez na punkty 26.32% 5 26.32%
Chavez przed czasem 5.26% 1 5.26%
Chavez na punkty 21.05% 4 21.05%
Remis 5.26% 1 5.26%
Razem 19 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sergio Martinez vs Julio Cesar Chavez Jr
18-09-2012, 03:46 PM
Post: #44
RE: Sergio Martinez vs Julio Cesar Chavez Jr
@RSC-2
Czy chęć znokautowania przeciwnika można nazwać lekkomyślnością? Sergio w 12 rundzie wiedział bardzo dobrze co robi, ale chyba nie domyślał się jakie mogą być tego konsekwencje. Próbował znokautować Chaveza, iść z nim na wymianę a sam został ukarany. Kurcze, Chavez w 12 rundzie nie był odważniejszy niż w poprzednich rundach... on walczył tak samo to Martinez poszedł z nim na wymianę tak jak pisałem - za co został srogo ukarany. Właściwie to szacunek dla Martineza, że zdołał wstać i wytrwać, świadczy to o jego mocnym charakterze, charakterze wielkiego mistrza.

''Taka postawa w walce z doświadczonym zawodnikiem zakończy się dla Martineza tragicznie.'' - Jest ktoś w kategorii średniej bardziej doświadczony od Martineza? ukarany za ten styl został Proksa w walce z Golowkinem, Martinezowi to nie grozi. On ma swój styl opanowany do perfekcji. Nie dość, że ciosy zadawane z dołu są mniej widoczne to jeszcze deprymują przeciwnika....

''Gdyby od razu wykazał więcej odwagi wynik walki mógłby być odwrotny.'' - Tak, tak, gdyby babcia miała wąsy była by dziadkiem... Nie zgodzę się z Tobą. Mało tego dla mnie to co napisałeś to głupota. Martinez to zawodnik o klasę lepszy od Chaveza a nokdaun w 12 rundzie było spowodowane tak jak wczęśniej pisałem pójściem Martineza na wymianę z Chavezem. Gdyby Sergio nie poniosły emocje zawalczył by w 12 rundzie tak samo jak w 1,2,3...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Sergio Martinez vs Julio Cesar Chavez Jr - AdamekFightPL - 18-09-2012 03:46 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości