Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mało i średnio znane ringowe batalie.
26-08-2012, 11:47 PM
Post: #11
RE: Mało i średnio znane ringowe batalie.
@Mastrangelo
Wiesz może co to za szopka ze zmianą werdyktu w ich trzeciej walce? Walki nie widziałem, ale wątpię aby sędziowie przekręcili Armoura. Zapytam tak wyprzedzająco, czy w ich drugim i trzecim pojedynku też były wałki?

Williams dokonał niemalże cudu. Straszliwie wyglądała jego prawa ręka. Ale pięknie złapał przeciwnika podbródkowym. Inspirująca walka.

Jamie Moore vs Matthew Macklin
Straszna wojna, bez jakichkolwiek kalkulacji. Macklin nacierał od pierwszej sekund i wypluwał przy tym setki ciosów na głowę i korpus rywala w przeróżnych konfiguracjach. Silniejszy, ale też wolniejszy Moore skupił się na kontrowaniu, nie bawił się w punktowanie lewym prostym tylko bił ciosy bezpośrednie, sierpowe, podbródkowe kiedy tylko nadarzyła się okazja. Tempo tej walki było więcej niż szaleńcze. Po 7 rundzie myślałem, że lepszego starcia w tym pojedynku już nie zobaczę, ale później nadeszła runda 8 i kompletnie pozbawiona hamulców runda 9. Niestety pojedynek zakończył się bardzo brutalnie. Aż żal mi się zrobiło pokonanego. Cisza na sali po nokaucie mówi sama za siebie.

Paul Appleby vs Stephen Ormond
Typowa brytyjska walka charakterów. Mało wyrafinowanej techniki, ale bardzo dużo półdystansu w wysokim tempie. Szkoda, że nie mogę jej nigdzie znaleźć.

Darroll Wilson vs. Courage Tshabalala
Tym razem walka z HW. Tshabalala to dosyć surowy zawodnik, ale niezwykle silny i mający młot pneumatyczny w rękawicy. Wilson to też puncher tyle, że mniejszy, ale trochę bardziej zaawansowany technicznie. Niedługi, ale barwny pojedynek. Było sporo nokdaunów, kontrowersje związane z za długim liczeniem i zaskakujące zakończenie.

Ricardo Torres vs Kendall Holt 2
Walka trwająca minutę, ale naładowana akcją i nokdaunami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mało i średnio znane ringowe batalie. - redd - 26-08-2012 11:47 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości