Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mało i średnio znane ringowe batalie.
10-09-2014, 04:18 PM
Post: #226
RE: Mało i średnio znane ringowe batalie.
2000-09-08 Leonard Dorin - Gairy Sr Clair
Walka dwóch niedocenianych i zapomnianych dzisiaj mistrzów świata, w bardzo wczesnym etapie ich kariery. Dorin to dwukrotny brązowy medalista olimpijski i pierwszy ze świetnych Rumuńskich amatorów, który podpisał zawodowy kontrakt w Kanadzie, przecierając ścieżkę dla takich bokserów jak Lucian Bute, czy Adrian Diaconu.
Był typowym, agresywnym swarmerem z dobrą techniką popartą świetnym przygotowaniem kondycyjnym, czym nadrabiał słabe warunki fizyczne i brak nokautującego uderzenia.
Gairy St Clair to bardzo estetycznie, pięknie wręcz walczący bokser rodem z Guyany, który w Swojej krótkiej karierze zdążył już również dowieść dużej odporności na ciosy.
Do tej pory zanotował 2 porażki, obydwie w Stanach Zjednoczonych z niepokonanymi prospektami i przyszłymi mistrzami świata - Diego Corralesem i Vivianem Harrisem. Szczególnie imponujący był jego występ przeciwko Diego, dla którego walka z Gairym była najtrudniejszą w dotychczasowej karierze.
Walka Dorina z St Clairem była częścią wielkiej gali, podczas której Swoją pierwszą i jedyną walkę w Kanadzie stoczył dorastający w tym kraju Arturto Gatti, a poza nim pojawili się tej inni bardzo popularni Kanadyjczycy - dwaj z braci Hiltonów i Stephane Ouellet.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mało i średnio znane ringowe batalie. - Mastrangelo - 10-09-2014 04:18 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości