Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
James Toney w wadze ciężkiej - cz.1
26-07-2012, 12:26 AM
Post: #18
RE: James Toney w wadze ciężkiej - cz.1
(19-07-2012 02:24 PM)AdamekFightPL napisał(a):  @Jerome
Przeczytaj to co napisałem powyżej...
@Jerome
Może teraz zaczniesz mnie wyzywać od rasistów? fajnie tak komuś wmawiać coś czego wcale nie napisał heh? nie moja wina, że akurat czarnych nazywają ''nyggasami'' ... gdybym był rasistą to nie lubiłbym takich zawodników jak Tyson,Ali,Fazier,Haye,Chisora itd... ale nie no przecież Jerome jest jasnowidzem i już wywnioskował, że jestem rasistą.

@ADAMEKFIGHTPL Angry

(19-07-2012 02:18 PM)Jerome napisał(a):  [...] Tu też się zgodzę. Ostatnia walka zakończona zwycięstwem i czas kończyć a nie rozmieniać się na drobne. Co do rasizmu to tego nie znoszę ale z tego co rozumiem chciałeś powiedzieć, że to czarni zwykle uprawiają trashtalk ale to i tak nie powód, żeby ich w ten sposób odróżniać.
Nie ładnie stary, nie ładnie...

Nazwałem Cię tu rasistą? Gdzie to jest napisane, pokaż mi! Chyba jako jedyny zrozumiałem o co Ci chodzi a w moim poście dałem to do zrozumienia a Ty mnie atakujesz. I pomyśleć, że osądziłeś mnie niedawno, że to ja się dopie*dalam do Twoich wypowiedzi. Nie pie*dol mi tu głupot tylko czytaj i wyciągaj właściwe wnioski a nie to co chcesz. Edytowałeś post po kilku minutach jak już ten wątek olałem i mnie obrażasz za coś co nigdy nie powiedziałem. Dobrze, że tu zajrzałem bo pewnie nigdy bym się nie dowiedział, że to napisałeś. Ciekawy jestem dlaczego nie zaatakowałeś Mastrangelo?? Wydaje mi się, że o wiele ostrzej skomentował Twój post.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: James Toney w wadze ciężkiej - cz.1 - Jerome - 26-07-2012 12:26 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości