Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
22-04-2018, 11:00 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-04-2018 11:01 AM przez Gogolius.)
Post: #162
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Też uważam, że gala była warta tych 40zł i na pewno mocno podniosła poprzeczkę gali Najmana.

Najbardziej cieszę się ze zwycięstwa Masternaka - wziął rewanż, zawalczył tak jak trzeba i pokonał kolejną przeszkodę w pnięciu się ku szczytowi tej kategorii wagowej. Zastanawiam się czy to teraz czasem nie jest najlepszy polski bokser p4p.

Natomiast najbardziej podobała mi się walka Tomka Adamka - była bardzo eksplozywna, Abell kilkukrotnie liczony, niemniej nie oddał łatwo skóry - przecież były momenty gdzie i Tomek był zagrożony. Ogólnie bardzo fajna walka, fajne zestawienie dwóch starszych ale bojowych bokserów -> jest okej.

Balski - ja tam jestem rozczarowany tym co prezentuje. Jakoś tak się nakręciłem na tego gościa, a w ringu jednak lekkie rozczarowanie. Tak jak pisze Hugo, taki trochę misz-masz bokserski i nie do końća wiadomo o co w tym wszystkim chodzi.

A Jonak jak to Jonak - super ziom. Szkoda tylko, że złapał kontuzję i to taką co wyglądała na dość bolesną. Oby szybko wrócił na salę bo lubię gościa oglądać Big Grin

Co do głębszego undercardu, to jak Kubala napisał wczoraj: serducho. Takie walki też się ogląda.
No i Ewa, jak to Ewa - królowa jest tylko jedna Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018 - Gogolius - 22-04-2018 11:00 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości