Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
21-04-2018, 01:34 PM
Post: #86
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Żadnych przecieków, rokowań odnośnie dzisiejszej gali boksu? Wink

Ja życzę Abellowi wygranej. Gość wydaję się naprawdę spoko i ogarnięty życiowo. Jak bym nie był Polakiem, to pewnie bym go mocno wspierał, a tak to po prostu będę się cieszył po jego wygranej; ale też i będę się cieszył jak Adamek wygra (pod warunkiem, że w dobrym/sprawiedliwym stylu). Joey wydaje się jeszcze przyjemniejszym kolesiem niż Mollo, który czasem bywał trochę pyszałkowaty. Jeśli ten "cichy" Abell wejdzie do ringu i rozp... Adamka podobnie jak Zimnocha, to zaskarbi sobie u mnie mega szacunek. Big Grin

Co do walki Masternaka, to jakoś nie widzę opcji, że Mateusz sobie ustawi Kalengę i będzie kontrolował jego poczynania. Tak jak lubię Mateusza jako człowieka (z wywiadów), tak w ringu wydaję mi się, że agresja El Toro znów wprowadzi chaos na ringu, w którym Mateusz nie do końca będzie się odnajdywał. Przewiduję dość podobny przebieg jak w I walce, ew. jakąś dramaturgię w stylu Master - Sillakh. Na korzyść Youri'ego fakt, że Mateusz będzie bez Gmitruka w narożniku.

Jak oglądam materiały od Przemka Garczarczyka, to widzę, że dwaj rywale Polaków nie próżnowali i naprawdę mają solidne sylwetki. Obawiam się, że Adamek troszkę za bardzo był rozluźniony - chyba nie tędy droga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018 - Wit - 21-04-2018 01:34 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości