Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
07-04-2018, 10:12 PM
Post: #63
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Cytat:Tak właśnie próbuje się ludziom wciskać kit, ppv musi być bo telewizja chce zarobić.

Ja nie widzę żadnego kitu w stwierdzeniu, że telewizja prywatna chce zarobić. Nawet nie wiem, gdzie miałby być tu haczyk. A właśnie z tego względu, że telewizja prywatna jest głównie nastawiona na zysk, a PPV utrzymuje się już od wielu lat, można wysnuć wniosek, że PPV jednak się opłaca. Aż mi się argumentacja przypomniała, najtrudniejszy dział na moich studiach Big Grin

Cytat:Dlatego półtoragodzinny film trwa na polsacie dwie i pół godziny.

Dalej jest taki dramat?! Ja w Wielki Poniedziałek zacząłem sobie oglądać "W głowie się nie mieści" na TVN-ie i o ile pierwsze reklamy dzielnie przetrwałem, o tyle na drugich usnąłem i obudziłem się po filmie Tongue

Cytat:Jak zamykając? Mecze LM oglądałem jakie chciałem i ile chciałem - w ramach comiesięcznej opłaty abonamentowej. Ty w ramach abonamentu obejrzysz gówno no chyba że zapłacisz drugi raz swojej platformie telewizyjnej, jest różnica co nie?

Nie do końca. NC+ przez półtora sezonu zamknęło LM u siebie w abonamencie, dopóki TVP nie kupiło sublicencji. A Polsat, z tego co zrozumiałem, będzie puszczał co kolejkę największy hit na otwartym kanale i jakieś słabsze na sportowych. Reszta w PPV. Dla kibica chyba lepsza jest ta druga opcja. Ja obecnie nie mam telewizora, więc i tak streamy zostają w tygodniu Tongue No ogólnie też mi się to nie podoba, jak dla mnie to już jest trochę nie fair.

Cytat:Na przykładzie gali Lara vs Hurd chciałem jedynie pokazać jak to powinno funkcjonować i jak funkcjonuje w normalnej telewizji, która też jest nastawiona przede wszystkim na zysk, jednak potrafi robić to z głową nie żerując tak bezczelnie na mało rozgarniętych jankach.

Przepraszam, ale nie rozumiem co chcesz mi tutaj przekazać... Czy sugerujesz, że Polsat dałby w PPV Lara - Hurd? Czy, że lepiej dla kibica jest obejrzeć w ramach abonamentu 12 gal w roku na antenie, czy ok. 50?

Cytat:Nie Kubala, Ty jako abonent cp (i każdy inny) zasługujesz na to by tę galę móc zobaczyć w ramach tego co płacisz polsatowi co miesiąc.

Formalnie, nie do końca masz rację, bo w kwestii prawnej gale PBN nie należą do oferty Cyfrowego Polsatu. Więc mogą nawet zorganizować galę, sprzedać ją nc+ i nie będę mógł mieć pretensji...

Cytat:Ale Twój operator chce Ci wmówić, że musisz zapłacić kolejny raz bo paru polsatowskich cwaniaczków chce sie wzbogacić kosztem kibiców w kapciach.

Mnie tam nic nie wmówi Tongue Też mi się nie podoba PPV, ale jeśli gala rzeczywiście stoi na bardzo wysokim poziomie, to zapłacę te 40 zł. Myślę, że mam taką wiedzę na temat boksu, że mogę spokojnie odróżnić ziarno od plew. Do tej pory kupiłem PPV dwa razy z ok. piętnastu, jakie dotychczas Polsat oferował. MMA nigdy nie kupiłem. Więc, jak widzisz, to nie jest tak, że jestem zwolennikiem PPV i biorę wszystko, co mi wcisną. Też mi się to nie podoba, ale trzeba jednak uczciwie przyznać, że z punktów biznesowych i finansowych zdaje sprawdzian. Niestety.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018 - kubala1122331 - 07-04-2018 10:12 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości