Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
06-04-2018, 03:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-04-2018 03:47 PM przez Hugo.)
Post: #47
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
(06-04-2018 01:16 PM)kubala1122331 napisał(a):  Hugo
Z tego co wiem, to Gmitruk dalej trenuje Masternaka, tylko nie stanie w jego narożniku w walce z Kalengą z powodu nałożenia się pojedynku Sulęckiego z Jacobsem. Przynajmniej tak jest podane oficjalnie. Brak pana Andrzeja w narożniku może być problemem, ale myślę, że to on nakreśli plan na walkę, który będzie w narożniku realizował jeden z jego asystentów. Sam jestem ciekawy, jak to będzie wyglądało w praktyce.

"Termin walki mojego zawodnika jako main event gali HBO Brooklyn USA Macieja Sulęckiego 28.04.2018 jest znany od bardzo dawna. Niestety jest on krańcowo zbieżny z niedawno ogłoszonym terminem przez organizatora gali Polsat Boxing Night, w której przewidziany jest udział mojego zawodnika Mateusza Masternaka, co w sposób oczywisty wyklucza mój udział jako sekundanta w jego narożniku. Zawodnik został poinformowany o sytuacji, mimo to wyraził chęć przygotowań pod moim kierownictwem, oczekując na przeprowadzenie odpowiednich konsultacji w sprawie ewentualnego zastępstwa." - napisał Gmitruk.
Chyba niedokładnie przeczytałem tę wypowiedź Gmitruka. Jednak w praktyce niewiele to zmienia. Gmitruk skoncentrowany na Sulęckim olewa Masternaka walczącego tydzień wcześniej i nie bierze odpowiedzialności za jego formę. Źle mi to wygląda. Bardzo ważna walka, a Masternak bez trenera w najważniejszym okresie przygotowań.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018 - Hugo - 06-04-2018 03:44 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości