Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
02-03-2018, 06:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-03-2018 06:31 PM przez kubala1122331.)
Post: #6
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Graczow bardzo dobrze wypadł w walce z Szello. Starał się ciągle atakować, walczyć na pressingu i posyłać w stronę przeciwnika niebezpieczne uderzenia. Szello momentami wyglądał na zagubionego. Nie demonizowałbym też tak tego rozcięcia pod prawym okiem Rosjanina, bowiem jak na moje oko to tylko lekkie zadrapanie, którego nie było widać choćby przy ogłaszaniu werdyktu. Jeśli przyjedzie tak przygotowany, Balskiego będzie czekać piekielnie trudne zadanie. Ja jeszcze nie widziałem dobrego występu Adama, nie widziałem go w dobrej dyspozycji, nie rozumiem hajpu na niego. Myślę, że to dobrze dobrany przeciwnik, który raczej emocji ringowych nie przyniesie, ale nauki dla Balskiego mnóstwo.
Nie rozumiem słów @fexta, który mówi, że to rozruch dla Adama po złamanej szczęce. Aż złapałem się za głowę. Dla mnie Polak wcale nie jest zdecydowanym faworytem (takie 55/45), a co dopiero mówić o tym, że to dla niego sparing pod publikę. Szczególnie, że wraca po tak paskudnej kontuzji... Chyba myślisz, że Graczow to zawodnik o podobnych umiejętnościach co Brudow. Zapewniam cię, że Denis prezentuję klasę minimum dwa poziomy wyższą.
Dla mnie bardzo dobre zestawienie, chętnie to zobaczę.
Na razie trzy pojedynki, jeden hit jak na polskie warunki i dwie naprawdę solidne walki. Nie jest zle.

Wietnam
Ja liczę na dwie gale na wysokim światowym poziomie. Niech się promotorzy biją między sobą, ale ja kibicuję im wszystkim. Dla dobra polskiego boksu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018 - kubala1122331 - 02-03-2018 06:31 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości