Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oscar Valdez vs Scott Quigg - Carson 10.03.2018
26-02-2018, 11:28 AM
Post: #2
RE: Oscar Valdez vs Scott Quigg - Carson 10.03.2018
Wszystkie walki warte zobaczenia. W walce wieczoru dość zdecydowanie stawiam na Valdeza, zadecyduje motoryka i wyszkolenie technicznie, myślę, że Meksykanin wygra wysoko na punkty.

Bardzo ciekawa walka Reeda z Barbozą Jr. Ja kibicuję Mike'owi, ale znów będzie musiał mierzyć się z dużo wyższym przeciwnikiem, który dysponuje zdecydowanie większym zasięgiem. Jednak Barboza Jr to nie Ramirez. W ostatnim pojedynku zupełnie padł kondycyjnie po 4-5 rundach, dwukrotnie leżał na deskach i był blisko przegrania przed czasem. W pierwszych rundach może mieć przewagę, ale im dłużej będzie trwał pojedynek, tym marniej widzę jego szanse.

Saucedo raczej łatwo sobie poradzi, chociaż bardzo cenię Lopeza, to jednak Alex wydaje się być naturalnym, dużym talentem.

Mam wątpliwości co do starcia Dadaszewa z Ramirezem. Rosjanin dużym faworytem, ale nie jest doskonały w defensywie, a taki puncher jak Ramirez może to w każdej chwili wykorzystać.

Vencesa i de Leona nie znam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Oscar Valdez vs Scott Quigg - Carson 10.03.2018 - kubala1122331 - 26-02-2018 11:28 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości