Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Monako 4.11.2017 (Biwoł - Broadhurst)
06-11-2017, 10:15 AM
Post: #42
RE: Monako 4.11.2017 (Biwoł - Broadhurst)
Każdy ma prawo do subiektywnej oceny poszczególnych bokserów. Z drugiej strony jednak kwestionowanie obiektywnych osiągnięć (np. bokser był mistrzem świata ponad 5 lat, ponad 15 razy obronił pasy, a przy tym nigdy nie wygrał na skutek niesprawiedliwego werdyktu, nigdy nie unikał walki z jakimś silnym rywalem, który chciał z nim walczyć, nigdy nie zmuszał rywali do walki w umownych limitach, nigdy nie korzystał z jakichś pozaprzepisowych udogodnień federacyjnych) to już jest zwykłe czepianie się. Ja też pewnych bokserów zwyczajnie nie lubię lub nie lubiłem , ale wybitności lub geniuszu im nie odmawiam, jeśli spełniają pewne obiektywne kryteria. Gołowkin i Kliczkowie to akurat pięściarze, których naprawdę nie ma się za co czepić. To, że komuś nie podoba ich styl walki, to żaden argument. Co do Alvareza, to miałem duże wątpliwości, co do jego klasy (tak, jak chyba większość), ale po jego ostatniej walce z (lekko już schyłkowym) Gołowkinem, muszę przyznać, że jest na pewno bokserem wybitnym, a być może nawet genialnym. Jeśli chodzi o Biwoła, to oczywiście (jak słusznie zauważył Martin) w jego przypadku można jedynie mówić o zadatkach na bokserskiego geniusza, które zweryfikuje przyszłość.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Monako 4.11.2017 (Biwoł - Broadhurst) - Hugo - 06-11-2017 10:15 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości