Ankieta: Briggs vs Oquendo
Ankieta jest zamknięta.
Briggs KO 60.00% 3 60.00%
Briggs PTS 0% 0 0%
Remis 0% 0 0%
Oquendo KO 20.00% 1 20.00%
Oquendo PTS 20.00% 1 20.00%
Razem 5 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shannon Briggs vs Fres Oquendo [03.06.2017 Hollywood]
10-05-2017, 10:49 PM
Post: #14
RE: Shannon Briggs vs Fres Oquendo [03.06.2017 Hollywood]
[/quote]
Ponoć Briggs może legalnie się koksować, ma pozwolenie na branie jakiegoś sterydu bo cierpi na jakąś chorobę związaną z płucami.
[/quote]
Nie wiem co ma Briggs ale choroba związana z płucami, podczas której bierze się "sterydy" to po prostu zwykła astma. Wiem, bo sam ją mam i też takie "sterydy" biorę Smile Piszę w cudzysłowie, gdyż te środki z anabolikami wzmacniającymi mięśnie nie mają nic wspólnego. Innymi słowy, przypakować się od tego nie da, choćby nawet przedawkowywać. Siły też nie poprawiają. Oczywiście są też stosowane jako doping ale nie w boksie, tylko w sportach wytrzymałościowych. Leki na astmę szczególnie ukochały norweskie narciarki, które bez kilku porządnych sztachnięć nie wstają nawet z łóżek Smile

W przypadku boksu raczej w niczym nie pomogą bo walka na ringu to całkowicie odmienny rodzaj wysiłku. Oczywiście mogą pomóc w poprawie wydolności na etapie treningów, jednak też nie są jakimś złotym środkiem. Biorę, to wiem. No i na pewno nie ma od nich żadnych skórnych kłopotów. Co do samej walki, osobiście stawiam jednak na Briggsa, głównie z powodu niewiary w regularne treningi Oquendo. W tym wieku człowiekowi po prostu już nie chce się regularnie trenować na zawodowym poziomie, bo to straszna harówa a organizm już nie ten, co za młodu. Dokuczają stawy i ścięgna, łatwo o kontuzję... Oczywiście to samo można powiedzieć o Briggsie, jednak ten przynajmniej w miarę regularnie trenuje i walczy a taki Fres przez trzy lata robił diabli wiedzą co.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Shannon Briggs vs Fres Oquendo [03.06.2017 Hollywood] - fext - 10-05-2017 10:49 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości