Ankieta: Canelo vs GGG
Ankieta jest zamknięta.
Canelo PTS 27.78% 5 27.78%
Canelo KO 0% 0 0%
Remis 0% 0 0%
GGG PTS 33.33% 6 33.33%
GGG KO 38.89% 7 38.89%
Razem 18 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saul Alvarez (Canelo) vs Gienadij Gołowkin (GGG) 16.09.2017 Las Vegas
17-09-2017, 01:00 PM
Post: #247
RE: Saul Alvarez (Canelo) vs Gienadij Gołowkin (GGG) 16.09.2017 Las Vegas
Irytuje mnie to wszechobecne, święte oburzenie kradzieżą. Po walce z Larą nie czytałem nawet 1% tego typu wypowiedzi, a tu od rana widzę, że Kazacha okradziono.
Ja wypunktowałem 116-112 Canelo, przy wyrównanych rundach remis. Dopuszczam 115-113 dla GGG. Typowa równa walka, mogąca iść w obie strony i jestem BARDZO zadowolony, że okrzyknięto remis. Co do samego punktowania, statystyk ciosów itd. - Alvarez dostał dwie pierwsze rundy właściwie a darmo, do tego ostatnią kupił sobie wyśmienitą pierwszą rundą. Golovkin z pozostałych dziewięciu musiałby ugrać siedem żeby wygrać na punkty - w moich oczach tego nie uczynił, ale rozumiem, że ktoś mógł tak to widzieć.

Alvarez wypadł powyżej oczekiwań. Przede wszystkim nie sądziłem, że to prędzej on jakkolwiek zrani (choć do nokdaunu było daleko zgodnie z przewidywaniami) Golovkina niż odwrotnie. Do tego kapitalny w obronie, no brawo. Najlepszy Alvarez jakiego widziałem w ringu.

Co do Golovkina to poniżej oczekiwań - lepiej niż w dwóch ostatnich walkach ale słabiej niż np. z Lemieux. Nie chcę myśleć, o tym że idzie już w dół bo mam dla niego ogrom sympatii i chciałbym oglądać go jeszcze przez kilka lat na najwyższym poziomie.

Co do rewanżu: na pewno nie w tym roku. Alvarez zapowiedział, że do końca roku będzie odpoczywał (co eliminuje potyczkę Alvarez-Cotto i może umożliwia Golovkin-Cotto), ale w maju obejrzę bardzo chętnie. Choć myślę że do tego czasu Golovkin stoczy jeszcze jedną walkę bo on wyjątkowo nie lubi długich przerw między pojedynkami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Saul Alvarez (Canelo) vs Gienadij Gołowkin (GGG) 16.09.2017 Las Vegas - Gogolius - 17-09-2017 01:00 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości