Ankieta: Canelo vs GGG
Ankieta jest zamknięta.
Canelo PTS 27.78% 5 27.78%
Canelo KO 0% 0 0%
Remis 0% 0 0%
GGG PTS 33.33% 6 33.33%
GGG KO 38.89% 7 38.89%
Razem 18 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saul Alvarez (Canelo) vs Gienadij Gołowkin (GGG) 16.09.2017 Las Vegas
13-09-2017, 10:24 PM
Post: #99
RE: Saul Alvarez (Canelo) vs Gienadij Gołowkin (GGG) 16.09.2017 Las Vegas
Jeżeli Canelo poradzi sobie z jabem GGG to ma spore szanse, żeby uczciwie wygrać na pkt. Canelo ma naprawdę niezły timing, pięknie składa kombinacje oraz posiada obronę na wysokim poziomie. Mało osób dostrzega dobrą gardę, balans, odchylenia i head movement Saula. Fizycznie imo są równi, GGG jest wyższy, Canelo bardziej zbity jednak nie są to kolosalne różnice. GGG ma ogromny atut w postaci siły ciosu oraz mocnego prostego. Również jego praca nóg ( skracanie ringu) zasługuję na wyróżnienie. Imo GGG minimalnym faworytem ze względu na jego jab. Jednak kibicuje Saulowi, jeżeli znajdzie sposób na ominięcie jabu GGG jego kombinacje zrobią różnice i będziemy świadkami widowiskowej i wyrównanej walki.
Typ ostateczny: GGG PKT
Typ życzeniowy : Canelo PKT

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Saul Alvarez (Canelo) vs Gienadij Gołowkin (GGG) 16.09.2017 Las Vegas - KrychuTMT - 13-09-2017 10:24 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości