Ankieta: Kto wygra - Andy Ruiz Jr czy Joseph Parker?
Ankieta jest zamknięta.
Ruiz PTS 8.33% 1 8.33%
Parker PTS 41.67% 5 41.67%
Ruiz późne KO (po 6 rundzie) 8.33% 1 8.33%
Parker późne KO 33.33% 4 33.33%
Ruiz wczesne KO (do 6 rundy) 0% 0 0%
Parker wczesne KO 0% 0 0%
Remis 8.33% 1 8.33%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Andy Ruiz Jr vs Joseph Parker [10. 12. 2016r. Nowa Zelandia]
10-12-2016, 12:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2016 12:38 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #117
RE: Andy Ruiz Jr vs Joseph Parker [10. 12. 2016r. Nowa Zelandia]
Co do Parkera to bardzo słabo zawalczył. Spodziewałem się dynamicznych wymian i tego, że będzie próbował zajechać Ruiza kondycyjnie ale widocznie inną taktykę obrali, co było zresztą widać po masie Josepha.

W końcu też zobaczyłem Andy'ego. Jeżeli będzie chciał coś w tym sporcie jeszcze osiągnąć to mega wiele pracy przed nim. Co można u niego zaliczyć na plus? Bardzo dobrze trzymał dystans, miał świetną obronę, większość ciosów Parkera po których kwiczała publiczność szła po prostu na gardę, szczególnie w pierwszych rundach. Szybkie ręce, to już wiedzieliśmy ale właśnie dzisiaj nie do końca wykorzystał ich potencjał ale gdy już wykorzystywał to Parker był celnie trafiany. I jeszcze jedna niewiadoma została odkryta, a o której nic nie wiedzieliśmy. Ruiz trzyma cios. Na pewno nie ma szklanki. Z pewnością będzie dawał fajne walki ale na tytuł HW z kimś innym nie ma szans. Parker to był los na loterii - nie wykorzystał go.

I zgadzam się z przedmówcami, że w sumie lepiej się stało, że wygrał Parker - tylko szkoda, że w tak marnym stylu - bo nie widzę Ruiza w ogóle zupełnie w starciu z gigantami. Zdaje się, że Meksykanin nie ma powera w łapie a Nowozelandczyk ma i myślę, że w ciągu roku czy dwóch będzie miał jeszcze większy i wtedy może dawać ciekawe walki z wielkoludami.

Na dziś dzień ta walka pokazała, jaka jest różnica pomiędzy tą dwójką a pozostałymi urzędującymi mistrzami, a na których i tak narzekamy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Andy Ruiz Jr vs Joseph Parker [10. 12. 2016r. Nowa Zelandia] - Wilczekstepowy - 10-12-2016 12:36 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości