Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3 walki na szczycie super półśredniej - Las Vegas 21.05.2016
22-05-2016, 12:52 PM
Post: #25
RE: 3 walki na szczycie super półśredniej - Las Vegas 21.05.2016
(22-05-2016 10:31 AM)Gogolius napisał(a):  Kurde, jestem zaskoczony że Trout sobie nie poradził. Nawet nie tyle że przegrał co przegrał w sposób dość wyraźny.
Szkoda mi tego boksera, pamiętam jak sporo osób widziało go jako faworyta walki z Larą, wygrał z Cotto, a teraz..jest gdzie jest. Czołówka junior średniej, ale nic więcej.

Jackson rzeczywiście nie ma szczęki do boksu, co z tego że dyktuje warunki i prowadzi wyraźnie, jak zbiera jednego strzała i właściwie wpada w liny.

Lara w swoim stylu: jest najlepszy w tym limicie, technicznie jak zawsze z błyskiem, ale chęć do ryzyka i jakiegoś nieszablonowego zagrania: zerowa. Ale to będzie wystarczało dopóki nie dostanie naprawdę groźnego rywala mogącego zrobić mu krzywdę przy dobrych wiatrach jak Canelo czy GGG.

Po tym wieczorze mamy śmieszną sytuację w 154 lbs bo trzy pasy są w posiadaniu przyjaciół: braci Charlo i Lary przez co na chwilę obecną unifikacja (o której Erislandy co jakiś czas wspomina) jest bardzo mocno utrudniona.

Unifikacje rzeczywiście są utrudnione, ale nie brakuje ciekawych walk, które można zorganizować.

Po pierwsze - Alvarez po fiasku negocjacji z Gołowkinem może chcieć zdobyć jakiś pas w junior średniej. A posiadając wtyki w WBC pewnie z miejsca zostałby w takiej sytuacji obowiązkowym pretendentem dla Jermella. Jeśli jednak Meksykanin postanowi walczyć np. z Lemieux, zostaje w junior średniej wielu innych ciekawych graczy.

Kluczowym pojedynkiem w najbliższym czasie będzie ten pomiędzy Demetriusem Andrade (były mistrz WBO, dla mnie najlepszy pięściarz w junior średniej wśród tych bez pasa mistrzowskiego), a Willie Nelsonem, który ma na rozkładzie m.in. John Jacksona i Tony'ego Harrisona. Wygrany prawdopodobnie będzie nr 1 w rankingu WBC. Zaraz za nim w tym rankingu będzie solidny Charles Hatley - tak jak bracia Charlo wywodzący się z Teksasu, co czyni go bardzo prawdopodobnym rywalem któregoś z bliźniaków.

Z kolei Jarmall ma obowiązkowego pretendenta IBF w osobie Juliana "J-Roc" Williamsa - pięściarza świetnie wyszkolonego, choć ciągle nieco niesprawdzonego. Wymieniona przeze mnie czwórka to Amerykanie, więc telewizje na pewno ich zaakceptują jako rywali.

Do tego jest posiadacz tytułu WBO - Liam Smith, który szuka "dużej walki" i dobrej wypłaty, unikany przez wszystkich Francuz Michel Soro, brat Canelo - Ramon Alvarez, Trout, który może walczyć z drugim bliźniakiem i obowiązkowy pretendent WBA Jack Culcay (kolejny nudziarz dla Lary Wink ). Największy potencjał ma młody Erickson Lubin, ale on akurat ma sporo czasu jeszcze, żeby nabierać doświadczenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: 3 walki na szczycie super półśredniej - Las Vegas 21.05.2016 - Maynard - 22-05-2016 12:52 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości