Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Książki (o boksie i nie tylko)
14-09-2015, 10:41 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-09-2015 10:51 PM przez kubala1122331.)
Post: #44
RE: Książki (o boksie i nie tylko)
Ja w ogóle nie mogę znaleźć, ani wersji papierowej, ani e-bookwej, więc jeśli macie link nawet do tłumaczenia amatorskiego to bardzo poprosiłbym o linka do tego. Czytałem teraz w internecie, że nie są złe te tłumaczenia, a błędy wynikają raczej z tego, że stworzył to jeszcze pisarz-amator.

Wilku, 57 książek to prawie komplet. Jestem pod wielkim wrażeniem, ja może przekroczyłem liczbę 30 sztuk, ale teraz będę miał łatwiej, bo już nie będę musiał modlić się o dostępność tytułów w bibliotece, tylko mam je na własnej półce. Najpierw jednak muszę ukończyć "Bastion". Czytam to praktycznie od początku czerwca, książka znakomita, ale niestety masa roboty nie pozwala w pełni wejść w świat Kapitana Tripsa Smile

Wilczek
Polecam też tego pisarza i głównie tą książkę.
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/81696/alicya

Lektura nie do sklasyfikowania, obrzydliwa, nieraz przesadzona, totalnie irracjonalna, ale... zwyczajnie genialna. No i przede wszystkim koleś przekracza wszelkie granice tabu, jego powieści są strasznie naturalistyczne. Wiem, że co niektórych takie przedstawienie świata automatycznie odrzuca od danej pozycji. Czytałem trzy jego książeczki, czwarta i piąta czekają już w kolejce na półce. Na żadnej się nie zawiodłem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Książki (o boksie i nie tylko) - emilio - 21-02-2012, 02:30 PM
RE: Książki (o boksie i nie tylko) - Topi Nambur - 24-08-2015, 01:21 PM
RE: Książki (o boksie i nie tylko) - kubala1122331 - 14-09-2015 10:41 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości