Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Peter Quillin vs Andy Lee - WBO 160lb - 11-04-2015 NY
11-03-2015, 05:45 PM
Post: #12
RE: Peter Quillin vs Andy Lee - WBO 160lb - 11-04-2015 NY
Mnie ta walka średnio grzeje, zresztą jak obydwaj bokserzy. Obydwaj to solidny wyrobnicy, mający swoje wady i zalety. Quillin nigdy do końca mnie nie przekonywał - ani z N'Damem, ani z Rosado, ani z Konecnym. Zresztą te zwycięstwa to solidne promocje - N'Dam bił się jak debil, Rosado przegrał z kontuzją (ten typ tak ma) dając trudną walkę Peterowi, a Konecny był past prime bokserem wyciągniętym z niższej wagi. Do tego nie spodobały mi się gierki Quillina i Haymona jeżeli chodzi pas WBO. Lee wzbudza więcej mojej sympatii, ale facet jest totalną enigmą. Ledwo wygrywa z solidnym Horthą, dwie ostatnie walki wygrywa dzięki ciosowi życia (???) nie pokazując poza tym niczego specjalnego. Bardziej stabilny, solidny i przewidywalny wydaje mi się Quillin - do tego jest twardszy. Lee ma jednak ten swój timing i jak wystrzeli to może zrobić krzywdę. Jego plusem jest to, że jest w gazie po ostatnich wygranych, a do tego bardziej rozboksowany niż Amerykanin. Wolałbym, aby wygrał Lee jednak jednak wydaje mi się, że Quillin w formie to o most za daleko dla niego. Quillin PTS i Lee zaliczy dechy po drodze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Peter Quillin vs Andy Lee - WBO 160lb - 11-04-2015 NY - redd - 11-03-2015 05:45 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości