Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Peter Quillin vs Andy Lee - WBO 160lb - 11-04-2015 NY
09-03-2015, 12:38 PM
Post: #2
RE: Peter Quillin vs Andy Lee - WBO 160lb - 11-04-2015 NY
W sumie to ja nie mam pojęcia czego spodziewać się po Lee. Przed walką z Korobovem myślałem, że jest już prawie skończony i pojedynek z Rosjaninem będzie dla niego smutnym wydarzeniem, gdzie nie zaistnieje. On jednak dał radę i dość sensacyjnie znokautował Matta. Jeśli trafi takim ciosem i zawalczy przez całą walkę dość spokojnie i konsekwentnie, będzie dobrze przygotowany taktycznie i kondycyjnie, to moim zdaniem nie jest bez szans. Quillin to dobry bokser, ale nie wybitny. Rosado pokazał większość jego felerów, które może wykorzystać Irlandczyk, W ogóle tamta walka z Gabem troszeczkę zmieniła moje zdanie o Peterze. Pozostaje jeszcze kwestia stylów. Moim zdaniem będzie on przemawiał na korzyść "Kid Chocolate", ale to by musiał potwierdzić ktoś, kto dłużej w tym biznesie siedzi, bo mi jeszcze ciężko porównywać takie rzeczy Wink
Choć faworytem tego starcia jest na pewno Quillin, to ja bym Lee nie skreślał. No i moja sympatia oczywiście po stronie Andy'ego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Peter Quillin vs Andy Lee - WBO 160lb - 11-04-2015 NY - kubala1122331 - 09-03-2015 12:38 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości