Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Głowacki vs Seferi - eliminator WBO
01-02-2015, 12:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-02-2015 12:23 PM przez redd.)
Post: #34
RE: Głowacki vs Seferi - eliminator WBO
Maciej Miszkin vs Dmitrijs Ovsjannikovs
Ovsjannikovs zaboksował ambitnie i co jakiś czas odgryzał się Miszkiniowi. Polak ustępował techniką rywalowi, ale dzięki przewadze warunków i siły fizycznej wygrał tej pojedynek zdecydowanie na punkty.

Piotr Gudel vs Krzysztof Rogowski
Bardzo brudna, chaotyczna i zacięta walka. Trochę powiało w ringu dyskoteką, szkoda że nie zobaczyliśmy więcej boksu. Na mojej karcie 1 pkt wygrał Gudel, ale równie dobrze rezultat mógł iść w drugą stronę.

Marek Matyja vs Stjepan Bozic
Matyja zaprezentował życiową dyspozycję i to, że ciągle robi postępy. Bozic wprawdzie okazał się być kompletnie wypalony, ale Marek przejechał się po nim pierwszorzędnie. Oby Matyję omijały kontuzje, bo facet prezentuje ofensywny styl i do tego wydaje się twardo stąpać po ziemi.

Krzysztof Głowacki vs Nuri Seferi
Dobra taktyka i konsekwentna jej realizacja przez Głowackiego. Na rywali charakterystyki Seferiego takie ustawienie wydawało się idealne. Wolę, gdy Głowacki walczy bardziej ofensywnie, jednak trudno mi go ganić za pojedynek, w którym prawie w ogóle nie inkasuje ciosów. Z Bellew, czy Huckiem (a szczególnie z tym drugim) nie wiem, czy taka taktyka zapewniłaby wygraną, szczególnie na terenie rywala.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Głowacki vs Seferi - eliminator WBO - redd - 01-02-2015 12:22 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości