Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov)
05-11-2015, 12:32 PM
Post: #29
RE: Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov)
Cytat:Rosyjscy kibice nie wierzyli własnym oczom, kiedy w środę na gali w Kazaniu kreowany na nową gwiazdę wagi junior ciężkiej Dmitrij Kudriaszow (18-1, 18 KO) już w drugiej rundzie został zastopowany przez Olanrewaju Durodolę (22-2, 20 KO). Część zaczęła nawet posądzać 30-latka o sprzedanie walki.

"Rosyjski Młot" stanowczo odpiera te zarzuty. - Niczego nie sprzedałem. Zrobiłem ze swoim sztabem wszystko, co musieliśmy zrobić, przygotowany byłem świetnie. Nie mam żadnych wymówek. Proszę, przyjmijcie moje przeprosiny za to, co się stało - oświadczył na Facebooku.

Rosyjskie media tymczasem ubolewają, że 30-latkowi nie udało się wyrównać osiągnięcia Mike'a Tysona. Słynny Amerykanin wygrał przed czasem 19 pierwszych walk na zawodowym ringu. Rosjanin zakończył swoją serię na osiemnastu - w dziewiętnastej potyczce Durodola zaskoczył go agresją i w drugiej rundzie, po nawałnicy ciosów przy linach, zmusił sędziego ringowego do przerwania walki. Nigeryjczyk zdobył tym samym pas WBC Silver w dywizji cruiser. Źródło
Po szokującej porażce Kudriaszowa niedowierzający rosyjscy kibicie wtargnęli na niebezpieczny teren teorii spiskowych. Myślę, że niepotrzebnie i głupotą jest posądzać Rosjanina o sprzedanie walki i to w taki ryzykowny dla zdrowia sposób.

Pocieszająca jest wypowiedź Dmitrija. Fajnie, że nie chowa głowy w piasek tylko z pokorą bierze na klatę, to co się stało w ringu. Mam nadzieję, że jeszcze będą z niego ludzie i powalczy jeszcze o pas ale pierwsze zło już się rozlało i pękł mit Kudriaszowa jako niezniszczalnego Terminatora stojącego na równi w rzędzie z Gołowkinem i Kowaliowem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov) - Wilczekstepowy - 05-11-2015 12:32 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości