Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
12-11-2014, 01:48 AM
Post: #94
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
Dokładnie jest tak jak mówisz, Gogolius. Zdawałem sobie sprawę, że to może być bardzo nieprzewidywalny tydzień. Żałuję tylko, że nie pograłem na Szpilkę i Sulęckiego jak początkowo planowałem. Ale myślę sobie "Nie, takich sensacji nie będzie na jednej gali"... Smile Co do Abregu to może nie tyle go przeceniłem, co nie doceniłem Aliego. Jednak na mojej karcie do momentu przerwania walki to Argentyńczyk prowadził, choć tu było tak mało ciosów, że mógł być każdy werdykt...
Bawimy się oczywiście dalej! Jutro Australia i próbujemy się odkuć (złe słowo...) Smile

Kierunek:
Sergey Radchenko – Anthony Mundine
TYP: Radchenko PTS – 2.37

Ciekawa walka jak na warunki australijskie i jedyne co boli to fakt, że będzie ona rozegrana tak wcześnie, bo około 13.00, kiedy to większość ludzi będzie w pracy bądź na uczelni. Jednak przejdźmy do meritum. Anthony Mundine jest naprawdę niezłym pięściarzem, którego ja bardzo lubię i doceniam. Nie kreuje siebie na siłę na lokalną gwiazdkę, a ma ku temu powody, bo jednak coś w boksie osiągnął. Dziś już znajduje się na ostatniej prostej w swojej karierze. Ostatnia porażka z Joshuą Clotteyem poważnie zminimalizowała jego szansę na title shota. Mundine zdaje sobie sprawę, że ma na karku 39 lat i nie może czekać na starcia ze słabszymi zawodnikami. Dlatego też od razu postanowił zmierzyć się z bardzo utalentowanym pięściarzem. Białorusin Siergiej Radchenko ma już na swoim koncie kilka ciekawych walk, pokonał m.in. dwukrotnie Bradleya Price’a. Legitymuje się on rekordem 25(18)-0-0, co może wzbudzać respekt. Warunki fizyczne obu panów będą porównywalne i zadecydują umiejętności stricte bokserskie. A tutaj widzę przewagę Radchenki i to sporą. Ma on kilka atutów, które mogą okazać się nie do zwyciężenia dla Australijczyka. Jednym z nich jest silne uderzenie, na które cały czas będzie musiał uważać. Dlaczego więc stawiam na zwycięstwo punktowe Białorusina? Moim zdaniem Anthony jest już na tyle doświadczonym zawodnikiem, że nie da się znokautować młokosowi, poza tym w walce z Clotteyem wstawaj bodaj czterokrotnie co oznacza, że serce do walki również posiada. Sergey ma mocny cios, ale nie jest to od razu usypiacz, dlatego liczę na wysokie zwycięstwo punktowe Radchenki. Choć jak wiadomo jedno uderzenie może załatwić sprawę i spowodować, że Mundine znajdzie się w innym, lepszym świecie, więc niczego nie wykluczam. Jedyne o co się boję to o sędziów, którzy mogą chcieć pomóc Mundine. Jednak w Australii drukowanie póki co nie stoi na wysokim poziomie, więc i tym razem liczę na uczciwość panów z ołówkami.

ZABAWA:
BUDŻET POCZĄTKOWY: 917 zł

1) SINGIEL
TYP: RADCHENKO PTS
STAWKA: 50 zł
EWK: 119 zł

Oby się udało, bo troszeczkę utkniemy w w tym tysiączku dłużej niż się mogłem spodziewać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali - kubala1122331 - 12-11-2014 01:48 AM
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali - bedoes22 - 30-01-2017, 07:15 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości