Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
28-07-2014, 11:29 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-07-2014 11:30 AM przez kubala1122331.)
Post: #18
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
Źle nie jest, ale jak jestem przyzwyczajony do skuteczności kierunków rzędu 75-80%, a tu nagle pojawia się 20%, to naprawdę nie mam się z czego cieszyć. To, że budżet jest na plus to chyba działanie sił nadprzyrodzonych, biorac pod uwagę skuteczność Smile

Co do beta. Korzystam od jakiegoś roku i jestem naprawdę zadowolony. Od Unibetu odstąpiłem jak mnie w żywe oczy oszukali. Na becie takich sytuacji nie ma. Nawet jak się pomylą, napiszesz do nich na czacie i naprawdę starają się pomóc.
Oferta ze wszystkich sportów jest na becie lepsza. Jeśli chodzi o boks. Koło weekendu najczęściej w sobotę pojawia się ok. 15-20 walk bokserskich do typowania, gdzie większość ma dostępne takie opcje jak wygrana zawodnika na pkt/przez nokaut. Na unibecie jest ich dużo mniej. Konkretny przykład. Podczas tego weekendu co walczył Tomek Adamek z Głazkovem miałem jeszcze konta na obu bukach, i porównywałem. Na unibecie była tylko możliwość obstawiania dwóch walk (nie było możliwości stawiania na punkty/nokaut), na becie 4 czy 5.
Do tego ważniejsze walki są prowadzone live. Przykładowo walka Jennings - Perez. Po 4. rundach zdaniem bukmachera wysoko prowadził Perez i kurs na Bryanta był 5.50. Zagrasz za 20 zł i masz ładny zarobek.
Też byłem przywiązany do unibeta, głównie z jednego powodu. Jest zdecydowanie prostszy w obsłudze i wygodniejszy. Ale teraz nie potrafiłbym zmienić beta na nic innego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali - kubala1122331 - 28-07-2014 11:29 AM
RE: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali - bedoes22 - 30-01-2017, 07:15 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości