Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
08-09-2014, 08:44 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-09-2014 08:47 PM przez redd.)
Post: #70
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
@Martin
Nie każdy kto ma zero w rekordzie i 20-kilka lat jest dla mnie prospektem. Szpilki nigdy nie uważałem za talent na dużą skalę, a jedynie zawodnika który może zawojować lokalną scenę i przy dobrych wiatrach zgarnąć np, mistrzostwo Europy. Choć i co do tego miałem z czasem wielkie wątpliwości. Było ku temu wiele okazji, a wspomniany przez Ciebie Jennings był tylko podsumowaniem tego, co było już widać wcześniej, tylko w tym przypadku wszystkie słabości zostały ukazane w jednej walce. Szpilka wcześniej męczył się ze stary i wyboksowanym McCline, który chwilę wcześniej przegrał z journeymanem. Dwa razy ciężkie przeprawy dawał mu Mollo, który jedyne co sobą reprezentuje to waleczność i mocna lewa ręka. Szpilka łapał tam takie ciosy, aż wstyd. Męczył się z Minto, który dał mu wyrównaną walkę. W produkt pt. Artur Szpilka nie wierzę i nigdy specjalnie nie wierzyłem. Jennings tylko zebrał wszystkie jego wady do kupy. Polak nigdy wg. mnie nie wyglądał na kogoś na kogo był kreowany.

Nawet Twoje porównanie Szpilki i Pereza wypada beznadziejne dla Polaka. Perez wyszedł do Jenningsa spasiony i w kiepskiej formie, a dał Amerykaninowi trudniejszą walkę niż Szpila po bardzo mocnym obozie, gdzie ściągnięto mu naprawdę solidnych sparingpartnerów. Jeszcze co do Kubańczyka, tak z Jenningsem walczył jak średniak, ale potencjał ma wg, mnie sporo większy niż to co pokazał przeciwko Bryantowi. Szpilka zawalczył z By - By jak średniak i wg mnie tym średniakiem już pozostanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014 - redd - 08-09-2014 08:44 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości