Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
08-09-2014, 05:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-09-2014 05:58 PM przez redd.)
Post: #66
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014
Być może Wasilewski i Łapin wiedzą, że Szpilka nie jest talentem na miarę oczekiwań i kują żelazo póki gorące? 500 tys zł to olbrzymie pieniądze, Stiverne i Arreola nie dostali łącznie takich za walkę o pas. Szpilka już teraz nie chciał wyjśc do Aguilery, bo gaża mu nie pasowała.

Też trochę bawią mnie gadki Wasyla o tym, że Artur wyprosił sobie pojedynki z Jenningsem i teraz Adamkiem. Nagle takiemu prostemu typowi udała się sztuka, która nie udała się żadnemu bokserowi z KP. Po prostu jest olbrzymi Hype na Szpilkę - on ma przykładowo na FB ponad 300 000 lajków, to jest wielka liczba, a w rzeczywistości pewnie ma sporo więcej kibiców, którzy (eh...) się z nim identyfikują.

Mnie dalsze perspektywy Szpilki niespecjalnie obchodzą. Dla mnie to nie był nigdy żaden prospekt i teraz tym bardziej nie jest. Może dawać fajne walki z Mollo tego świata (i bardzo dobrze), ale to tak naprawdę balon medialny rozdęty do nieprawdopodobnych rozmiarów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polsat Boxing Night III - 08.11.2014 - redd - 08-09-2014 05:55 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości